Snímek Captain Marvel 2, který by měl do kinosálů dorazit za 2 roky, již našel svou režisérku. Je jí mladá americká umělkyně a nováček v oblasti kinematografie, Nia DaCosta. Oficiální oznámení podal na Twitteru server Deadline. 

První celovečerní sólovka v hlavní roli s Carol Danvers (Brie larson) a Nickem Furym (Samuel L. Jackson) nám předvedla průměrný, leč silný příběh, krásný vizuál a skvělý hudební doprovod, který člověka v akčních pasážích ještě více zahrnul do napjaté atmosféry. O vše se postarala režisérská dvojice Anna Boden a Ryan Fleck, ovšem ani jednoho z nich návrat nečeká. Marvel má totiž ve zvyku povětšinou tvůrčí tým obměňovat, aby diváci poznali i rukopisy jiných producentů.

Nově dvojici nahradí teprve třicetiletá Nia DaCosta, která jako nováček vstoupila do světa Hollywoodu svým projektem Little Woods (2018). Ten si odnesl průměrné hodnocení a mimo western, potažmo krimi žánr, se angažovala v produkci scénářů k menším snímkům. Vystudovala Soukromou univerzitu mediálních umění v New Yorku a již za 2 měsíce nám představí novodobý remake hororového thrilleru Candyman. Zde zazáří Tony Todd či Vanessa E. Williams.

Pokračování Captain Marvel by nám mělo představit pár nových postav, mezi nimiž je i Nova (Richard Rider / člen intergalaktických policejních jednotek Nova Corps) či Veranke (Skrullí princezna, která by potenciálně mohla zastoupit zákeřnou Helu) a vše má v rámci děje směřovat k jedné z nejdůležitějších a nejzajímavějších komiksových událostí známé jako ,,Secret Invasion“. O novinkách Vás budeme pravidelně informovat.

Embed from Getty Images

Těšíte se na pokračování Captain Marvel s nově oznámenou režisérkou? Dejte nám vědět níže do komentářů nebo na naši facebookovou stránku!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz