Pokračování superhrdinky Carol Danvers neboli Captain Marvel je na spadnutí. Kdy se této kontroverzní hrdinky dočkáme a na koho se ve filmu můžeme těšit?

Jednička Captain Marvel chytla obrovský boost a nával sledovanosti, nejspíš z důvodu perfektního načasování mezi dvěma blockbusterovými Avengers a taky jsme chtěli všichni vědět, komu ten Nick Fury na konci Infinity war volal. To však Brie Larson nepřineslo asi úplnou radost, neboť jako hrdinka sklidila vlažnou reakci, což nejspíš i zapříčinilo její nízkou účast v Endgame.

Každopádně, veškerou feministickou podprahovou message může narušit její pokračování, kterého se chopí Nia DaCosta. Těšíme se na návrat již zmiňované Danvers, taky nás nepřekvapí ani přítomnost nově populární Teyonah Parris v podobě Monicy Rambeau. Nově příchozí je pak ještě nepředstavená Miss Marvel coby Iman Vellani, která se nám v tomto roce představí v jejím vlastním seriálu. Nově obsazenou je také záporačka, o které se více dozvíte ZDE.

FOTO: Distribuce Disney / Marvel Studios

Co se týče děje, tak nějak očekáváme, že potitulková scénka ze seriálu WandaVision mířila právě k této dvojce. Parris už dříve teasovala, že dvojka Captain Marvel bude hodně právě o vztahu mezi Monicou a Carol. Nejspíš se také opět dočkáme nějakého toho pomrknutí ke Skrullům vzhledem k již zmiňované potitulkové scéně.

Film Captain Marvel 2 se začíná natáčet v květnu a její premiéra je naplánovaná na 11. listopadu 2022. Těšíte se?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů