Na internetu se objevily první fotografie z natáčení filmu Captain Marvel, na kterých je k vidění především samotná hlavní hrdinka! A ve svém superhrdinském kostýmu. Jenže proč má oproti komiksové předloze jiné barvy?

Na prvních snímcích se fotografům podařilo zachytit herečku Brie Larson, představitelku Carol Danvers a.k.a Captain Marvel. A dokonce i ve svém superhrdinském kostýmu. Jenže nejednoho fanouška zarazilo zpracování onoho kostýmu. Proč je do zelena? Proč není červeno-modro-žlutý jako v komiksu? Odpověď je pravděpodobně mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát.

Zdroj: facebook.com/MarvelCinematicUniverse

Když v komiksech Mar-Vell, původní Captain Marvel, kterého ve filmu hraje Jude Law, poprvé přišel na Zemi, měl právě zelenobílý kostým. Až postupem času přešel na typičtější červenou a modrou barvu. A právě podobnou cestou se zřejmě bude ubírat i filmová Carol Danvers. Nehledě na to, že se děj filmu bude odehrávat v 90. letech minulého století. S jistotou tak půjde o její první kostým, který bude postupem času s přibývajícími filmy vylepšovat tak, jako je to například u Ant-Mana.

Líbí se Vám první verze kostýmu Captain Marvel? A zpětně také otázka, jak jste spokojeni s výběrem herečky Brie Larson do hlavní role? Napište nám Vaše názory opět dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz