O nebývalý rozruch se  postarala vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi Olga Menzelová. Když konečně opadla mediální smršť, kterou začátkem září vyvolala jeho smrt, sama oznámila šokující zprávu. Totiž, že se v naprostém utajení již před rokem stala matkou třetího dítěte, syna Albíska. Zároveň naznačila, že otcem je někdo jiný než její manžel a zveřejnila fotku rozkošného chlapečka i svých dvou dcer, společně s jejich třemi různými otci.

Těžko říci, co vedlo Olgu Menzelovou k tomu, že se sama rozhodla celé měsíce utajovanou pikantní událost ve svém životě zveřejnit. Patrně jí došlo, že po ní slídí paparazzi, a proto se jim vydala dobrovolně všanc ještě před tím, než by obřími titulky anoncovali další úlovek. Této verzi nasvědčuje zpráva na jejím Facebooku, v níž si stěžuje, že ona a její blízcí se stali obětí nevybíravého psychického lynčování a stalkování a odkazuje přitom na jistý bulvární web.

Sólokapr roku?

Byl to právě on, kdo vypátral, že se po boku čerstvé vdovy objevuje nový muž a vzápětí ho „načapal„ u ní doma v teplákách. Podařil se mu přitom skutečný sólokapr, neboť oním mužem není nikdo menší než slavný český egyptolog Miroslav Bárta, těšící se u nás i v zahraničí skvělému renomé. Když Menzelovou začali bulvární nádeníci nahánět (a totéž se stalo i Bártovi a jeho manželce), rozhodli se učinit spekulacím přítrž a největší senzaci prozradili sami.

Zveřejnili skutečně senzační fotografii, na níž je krásná Olga zachycena ve společnosti Bárty, držícího v náručí malého Albíska, ale také Jiřího Menzela a režiséra Jaroslava Brabce, jenž je otcem její nejstarší dcery Aničky. Šťastným tatínkem druhé dcery Evy je Jiří Menzel. Jak je z této fotografie, potažmo z tvrzení Olgy Menzelové zřejmé, Menzel o narození syna věděl a měl z něj radost.

Milí přátelé, jak jste si mohli možná všimnout, stali jsme se my a naši blízcí předmětem nevybíravého psychického…

Posted by Olga Menzelová on Wednesday, November 4, 2020

Morálka po česku

Přinejmenším zarážející však je, že vzápětí Olga Menzelová médiím prozradila další šokující informace. Především fakt, že chlapečka porodila loni na Mallorce a poté ho tajně přivezla do Čech. Nemohla si prý dovolit čekat, než mu v cizině vyřídí potřebné formality. Tím ale nabila bulváru novou munici, která znovu explodovala. Horliví paparazzi se nyní snaží zjistit, zda se Menzelová převozem miminka nedopustila trestného činu a neváhají proto kontaktovat i příslušné úřady.

Navíc se odvážná kráska, jejíž životní peripetie jsou pro bulvár skutečným pokladem, stala terčem útoků na sociálních sítích, kde čelí nechutným urážkám. Jenže, v naší zemi, kde nemanželské děti nejsou ničím výjimečným, o nevěře ani nemluvě, je to spíše důkazem falešného moralizování. Stačí uvést pár čísel. Již každé druhé dítě se u nás narodí jako nemanželské a v tomto směru patříme společně s Islandem a Francií k evropským „premiantům“. Ještě výmluvnější je fakt, že nejméně každého druhého manželství se týká nevěra. A ještě něco, kolik oněch nevěrníků veřejně přizná svůj prohřešek tak, jako Olga Menzelová?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz