První série nového úspěšného seriálu Chiling Adventures of Sabrina, tedy remaku Sabriny, mladé čarodějnice, je pomalu u konce. Ale nezoufejte, protože seriál se dočká i druhé série, což bylo známo již dříve a dobrou zprávou také je, že se ho dočkáme ještě dříve, než bychom možná čekali. Kromě nadupaného traileru na druhou sérii a datumu vydání v tomto článku také naleznete informace o nových postavách. 

Níže se můžete podívat na krátkou první ukázku: 

První sezóna tohoto skvělého a hodně zajímavého seriálu se začala na Netflixu vysílat v říjnu tohoto roku a obvykle se stává, že na potvrzení dalších sérií při různých seriálech musíme dlouho čekat. Ale tvůrce Sabriny, Roberto Aguirre-Sacasa, nezahálel a taky Kiernan Shipka, která sympatickou Sabrinu ztvárňuje, nedávno portálu Bloody Discusting prozradila, že natáčení druhé sezóny bylo již dávno zahájeno, ještě než se začala vysílat první série.

„Právě teď natáčíme druhou sérii,“ potvrdila Shipka. „Z prví sezóny jsme vstoupili rovnou do druhé a bylo to opravdu tak vyjímečně zábavné natáčení, a to zejména vzhledem k tomu, že vyrazíme z první sezóny rovnou do druhé. Byla to opravdu skvělá a zábavná příležitost udržet dynamiku příběhu. Jistě, Sabrina se hodně změní a posune. Její růst je velmi zřejmý a druhá série sehrává zcela jinou roli jako série první. Velmi se od sebe navzájem liší.“

Než se dostaneme do další části tohoto příběhu mladé čarodějky, dočkáme se ještě speciálního svátečního dílu, který bude mít premiéru již brzy, a to 14. prosince.

Ukázka na sváteční speciál:

Premiéry druhé série se dočkáme 5. dubna 2019. A na jaké nové tváře se můžeme těšit? Přidají se už ve svátečním speciálu a budou v Sabrinině příběhu pokračovat taky v druhé sezóně. A kdo to tedy bude? Dočkáme se herce Alexe Denisofa, který ztvární přítele slečny Wardwellové, Adama Masterse. Dále uvidíme Jedidiah Goodacreho jako Doriana Graye.

Adam je popsán jako: „Pohledný a okouzlujíci muž. Ten se do Greendale vrací ze zahraničí a začne pracovat s lékaři bez hranic – aniž by si uvědomil, že jeho snoubenku posedl démon.“ Oficiální popis Doriana Graye zní takto: „Tajemný pán neurčitého věku, který vlastní exkluzivní noční klub a je velmi dobrý v udržování tajemství před veřejností, a to zejména jeho vlastních – před zvědavýma očima skrývá prokletý portrét.“ Ve vánočním speciálu se také setkáme s mladou Sabrinou, kterou ztvární herečka McKenna Grace, ačkoli v druhé sérii už pravděpodobně nebude pokračovat.

Tak co, už jste se podívali na první sérii? Co na ni říkáte? Dáte šanci také sérii druhé? Vaše názory nám nezapomeňte zanechat v komentářích níže a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroje: denofgeek.com; serializzati.com
-reklama-