Americký nadnárodní zábavní gigant Disney nedávno získal většinu aktiv společnosti 21st Century Fox a přidal si tak do své sbírky další velkou rybu k již dříve koupeným Pixar Animation Studios, Marvel Entertainment či Lucasfilm.

Tato fanoušky velmi očekávaná dohoda přivede „domů“ k dalším hrdinům z komiksového vesmíru MARVEL značky jako je Fantastická čtyřka, X-Men nebo Deadpool. Mimochodem Disney díky této akvizici získal například i Simpsonovi a Avatar.

Zdá se, že tuto fúzi vítají i hvězdy světa superhrdinů, například Ryan Reynolds, který ztvárňuje jednoho z největších komiksových antihrdinů Deadpoola, sdílel na twitteru fotku, kde jeho postava mává fanouškům zpoza okna školního autobusu. Jedná se o vtipnou narážku na „příjezd“ sprostého a nekonvenčního zabijáka do světa dětských filmů a pohádek, kterými Disney proslulo.

Dlouho neotálel ani filmový Thor, kterého hraje Chris Hemsworth. Ten na svůj instagram umístil vtipné foto Deadpoola s Thorovou přilbicí a malým „kladívkem“. Za povšimnutí stojí také logo Avengers na Deadpoolově rameni.

View this post on Instagram

Our love child #thor #deadpool @vancityreynolds

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on

Marvel Cinematic Universe tak konečně bude moci přivítat nejrůznější mutanty ze světa X-menů a rozšířit tak svět Avengers po událostech v letošních Avengers: Endgame (premiéra 25.4.2019). S největší pravděpodobností se dočkáme nových verzí Profesora X, Wolverina, Magneta a dalších slavných mutantů. Sledovat je na plátně po boku Hulka nebo Thora by byla fanouškovská nirvána. Marvel studios se již několikrát vyjádřili, že po letošních Avengers chtějí uvést do dalších filmů zcela nové hrdiny, tato akvizice jim k tomu výrazně pomůže.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz