Před několika měsíci jsme se dozvěděli, že nového Batmana v připravovaném snímku scénaristy Matta Reevese ztvární poměrně kontroverzní herec Robert Pattinson. A reakce byly všelijaké. Co však na tuto novinku říká samotný Christian Bale, Robertův předchůdce v roli Batmana?

Pojďme si trochu zrekapitulovat a vzpomenout si na jaro 2019. Matt Reeves má v nabídce dva velké koně, kteří by mohli ztvárnit populární roli BatmanaNicholase Houlta, velmi oblíbeného talentovaného herce, jenž všichni znají z filmové série X-Men a Roberta Pattinsona, rovněž velmi talentovaného herce, kterého si však mnozí spojují se sérii Twilight sága. No, výsledek a vítěze již dnes známe všichni.

Fanoušci se rozdělili na dva tábory a zatímco většina z nich reagovala pozitivně, našla se i poměrně větší masa, která zpochybňovala Pattinsonovu hereckou schopnost, právě na základě výkonu, který předvedl ve zmiňované Twilight Sáze. O tom, že Robert pouze ztvárňoval svoji roli a držel se scénáře, si povíme někdy jindy. I přesto převažovaly pozitivnější reakce lidí, kteří viděli více snímků s tímto hercem a dokázali usoudit, že se nejedná o člověka, který by nedokázal ztvárnit herecky komplikovanou povahu nejen Batmana, ale samotného Bruce Waynea.

Podobný názor na to má i herec Christian Bale, který si právě Batmana střihnul třikrát v trilogii režiséra Christophera NolanaBatman Begins, The Dark Knight a The Dark Knight Rises. Tyto tři snímky glorifikovaly Balea na pomyslný vrchol, díky němuž se zapsal mezi další slavné a skvělé herce, které Batmana napříč časem ztvárnili. Což se například jeho nástupci, Benu Affleckovi, jenž Batmana ztvárnil ve snímcích Batman v Superman: Dawn of Justice, Suicide Squad a The Justice League, tak úplně nepodařilo. Bale s výběrem souhlasí, o Pattinsonovi tvrdí, že je dobrou volbou a do jeho role mu přeje hodně štěstí.

Snímek o Batmanovi s Robertem Pattinsonem v hlavní roli má právě dopsaný scénář a do kin bude uveden v roce 2021. O všech dalších novinkách vás budeme nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst! 

Zdroj: screenrant.com

 

-reklama-
Podělte se o svůj názor: