Tato zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. Během Comic-Conu jsme se dozvěděli novinku, že studio Fox chystá samostatný film o Doctoru Doomovi, záporákovi Fantastické Čtyřky!

Na Comic-Conu má samozřejmě svůj panel i seriál Legion od stanice Fox a v jednom z rozhovorů prozradil scénárista Noah Hawley, že pro studio Fox pracuje na novém „tajném“ projektu. „Řeknu o něm pouze dvě slova. První je Doctor a druhé je Doom.“ prozradil Hawley. A podle zákulisních zpráv by pro film měl nejen napsat scénář, ale sám by ho mohl i zrežírovat.

Po ne příliš povedeném rebootu Fantastic Four studio zřejmě neví co se superhrdinskou značkou. A než aby měli točit další, už třetí, verzi Fantastické Čtyřky, tak se zřejmě rozhodli pro jakýsi spin-off, který by se zaměřil na jednoho z oblíbenců všech fanoušků. O čem konkrétněji by však Doctor Doom měl pojednávat se prozatím neví.

Zdroj: redcarpetrefs.com

Nedávno se navíc objevili i zprávy, že je v plánu také film, který by se měl zaměřit na Franklina Richardse, syna Mr.Fantastic a Invisible Woman. Na projektu by měl pracovat Seth Grahame-Smith.

Opravdu to vypadá, že Fox zkrátka již neví, jak s Fantastic Four naložit. Měl by podle vás vrátit práva zpět Marvelu? Nebo se těšíte na film Doctor Doom? Dejte nám vědět do komentářů vaše názory.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz