Díky streamovací službě HBO Max se chystá opětovné shledání party kamarádů ze seriálu Přátelé. Seriál, který vytvořili David Crane a Marta Kauffman, měl premiéru na stanici NBC v roce 1994 a skončil v roce 2004 po 10 sériích. Přátelé jsou považováni za jeden z nejlepších televizních seriálů všech dob a i dnes je velmi populární. Monica, Phoebe, Rachel, Chandler, Joey a Ross se tedy znovu setkají, fanoušci však budou nejspíše zklamaní.

Mnoho diváků již léta volá po obnovení tohoto kultovního seriálu. Se vznikem různých streamovacích služeb a trendem restartů nebo oživení všech typů televizních pořadů, se fanoušci seriálu Přátelé zajímali, zda se seriál připojí k této vlně a nějakým způsobem se vrátí. Seriál má v roce 2020 opustit službu Netflix a přestěhovat se do svého nového domova na HBO Max. Konkurenční boje streamovacích služeb jsou v plném proudu a společnost WarnerMedia, pod kterou HBO Max spadá, se rozhodla odhalit své plány na setkání přátel ve stejný den, kdy byla spuštěna konkurenční Disney+. Tuto zprávu přijali fanoušci seriálu s nadšením, je v tom však jeden háček, nebude to totiž ten typ shledání, které očekávají.

Když se řekne znovushledání Přátel, první věcí, která vás nejspíše napadne, je nová série nebo jedna epizoda, která nám odhalí, co dnes dělají oblíbené postavy. Mnoho diváků by určitě rádo vědělo, jestli jsou Rachel a Ross stále spolu, jestli Phoebe a Mike měli děti a zda se Joey nakonec usadil. Ale i když je projekt nazýván jako „Znovushledání Přátel“ (Friends reunion v originále), nejedná se o shledání postav, nýbrž tvůrců a herců. Ti si společně popovídají o seriálu, jejich zážitcích, zavzpomínají na momenty z natáčení a podobně.

Je potřeba také zmínit, že tento projekt ještě není oficiálně potvrzen, vypadá to tedy na marketingový trik spojený s konkurenčním bojem mezi jednotlivými službami. Jennifer Aniston však nedávno na svém Instagramu zveřejnila fotku se všemi hlavními hrdiny z Přátel, takže to vypadá, že se opravdu něco chystá. Uvítali byste obnovení seriálu, nebo by v dnešní době tento koncept již neobstál? Svůj názor nám můžete zanechat níže v komentářích.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz