Rok 2016 bude filmovými peckami na motivy oblíbených her doslova nabitý. Hry v sobě skrývají nejednu zajímavou dějovou linii, ale také velký potenciál dát fanouškům něco navíc. Ještě víc je zatáhnout do svého virtuálního světa, kde žijí životy svých postav. Jako první se do kin vrhne Angry Birds, hned v závěsu s  roky slibovaným a očekáváným Warcraft: První střet a konec roku nám završí Assasin’s Creed. Připravila jsem si pro (nejen) fanoušky ať už počítačových nebo konzolových her přehled 15 filmů, které jsou buď potvrzené, nasmlouvané, nebo je mají vydavatelská studia ve svých plánech. Jedná se o filmy na motivy právě těch nejznámějších her, které dokážou nabídnout kvalitní příběh. Posuďte samy.

 • Angry Birds

  -Premiéra byla: 20.5.2016
  Jak už bylo řečeno, herní filmy nám otevřela  vtipná komedie pojednávající o ostrově, kde hojně žijí spokojení a mírumilovní ptáčci. Teda skoro. Angry Birds je rodinná komedie od studia Sony vhodná jak pro střední, tak mladší generaci diváků. Momentálně se tento animák řadí mezi nejnavštěvovanější filmy v kinech.

here-are-all-30-upcoming-video-game-to-movie-adaptations-958331

 • Warcraft: První střet

  -Premiéra 10.6.2016
  Pokračujeme hráčsky asi nejvíce očekávanou bombou a tou je Warcraft na motivy dílu : Orci a lidé. Natáčení se s chutí zhostilo studio Legendary Pictures.
  -Viz článek WARCRAFT: První střet

here-are-all-30-upcoming-video-game-to-movie-adaptations-958333

 • Dead Rising: Endgame

  -Premiéra: léto 2016
  Na léto 2016 si studio Sony připravilo postapokaliptický film s názvem Dead Rising: Endgame, kde se dočkáme typických zombie zabijáků a města plného „nemrtvé“ atmosféry.

here-are-all-30-upcoming-video-game-to-movie-adaptations-958334

 • Assasin’s Creed

  -Premiéra: 29.12.2016
  Rok 2016 nám nezavrší nikdo jiný, než Assasin’s Creed přímo od herního tvůrce UBISOFTu. Podrobnosti včetně čerstvého traileru si můžete PŘEČÍST ZDE.

here-are-all-30-upcoming-video-game-to-movie-adaptations-958335

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz