Nedávno jsme Vás informovali o tom, že skvělý seriál Penny Dreadful se dočká spin-offu pod názvem City of Angels. Pokud jste měli v seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) rádi představitelku postavy Margaery Tyrell Natalii Dormer, tak si nenechte ujít informaci, že v seriálu City of Angels se této skvělé herečky taky dočkáme. 

Zdroj: heyuguys.com

Děj seriálu City of Angels se bude odehrávat ve dvacátém století, konkrétně v roce 1938 v Los Angeles, jak již z názvu vyplývá. Kromě zmíněné Natalie Dormer také uvidíme tyto herce: Daniel Zovatto (který ztvární postavu jménem Tiago Vega, kolem kterého se bude točit celý příběh), Jessica Garza (ta si zahraje postavu Tiagovy sestry Josefinu) a Jonathan Nieves (ten ztvární postavu Tiagova mladšího bratra Matea).

A koho si tedy zahraje Natalie Dormer? Podle oficiálního popisu televizní stanice Showtime ztvární postavu jménem Magda, „nadpřirozenou démonku, která může na sebe vzít podobu kohokoliv, kdo se jí zlíbí a dočkáme se jí v seriálu v mnohých podobách. Je charismatická, šikovná a dokáže se kdykoliv změnit. Také je nebezpečným nepřítelem a neocenitelným spojencem.“ Tento popis naznačuje, že se na tuto roli herečka velmi hodí, protože také trochu připomíná její roli z Game of ThronesMargaery Tyrell, nebo také její roli ze seriálu Elementary. Oficiální popis seriálu a také plakát naleznete v našem předcházejícím článku.

Poté, co Margaery Tyrell v Game of Thrones zemřela při výbuchu na konci šesté série, je herečka velmi zaneprázdněná. Zahrála si v seriálu od televizní stanice Amazon Prime s názvem Picnic at Hanging Rock, o kterém jsme také dříve psali. S televizí Showtime už také spolupracovala při seriálu Tudorovci, kde ztvárnila postavu Anne Boleynové. S ohledem na její předchozí role a také díky jejímu vystoupení v sérii filmů Hunger Games je jednou z největších hvězd, které v seriálu uvidíme.

Sledovali jste seriál Penny Dreadful? Jak se Vám líbil? Dáte šanci také spin-offu City of Angels? Vaše odpovědi nám neváhejte napsat níže do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroj: screenrant.com

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz