V předchozí epizodě The Originals S04E03 ,,Haunter of ruins“, jsme mohli sledovat odjezd dvou členů rodiny Mikaelsonů. Ano, jedná se o Rebekah a Kola Mikaelsonovy. Odpověď na otázku, zda se ještě vrátí, teď trápí alespoň většinu fanoušků.

Přesto, že odjezd Rebekah a Kola byl jasný skoro každému, se najde i tak počet fanoušků, které tato scéna ranila. Sledujeme jak se Kol chystá pryč sám, jenže to ještě netušil, že jeho sestra Rebekah se vydá s ním na stejnou cestu, stejným směrem. A jaký je důvod jejich náhlé cesty pryč?

Kola již nic v New Orleans ani poblíž své rodiny nedrželo. Jeho city vůči sourozencům se změnili po smrti Daviny, kterou zapříčinila právě jeho rodina. Davina Claire, byla jeho životní láskou a když o ni přišel, přišel i o část sama sebe. S ní byl někým jiným, bez ní se cítí zase rozparovačem a monstrem. Rebekah, zase promarnila již dost času spánkem. Strávila dalších pět let svého života se svojí rodinou, kterou sice miluje, ale po pěti letech v alternativní realitě je zpět se stejným výběrem jako vždycky. „Jaký by mohl být můj život mimo tuhle bláznivou rodinu.

I sama Rebekah stále sní o své vlastní rodině a nebýt jen stínem v té co už má. Kol, si kupodivu kladl skoro stejné otázky. A tohle všechno nakonec povedlo k tomu, aby dva členové rodiny Mikaelsonů, opustili svoji rodinu a mohli mít lepší šanci na život. Oba dva se obětovali pro Klause i ostatní, a oni si to také uvědomují. Sourozenci tak na svých cestách musí teď zjistit, co vlastně přesně chtějí a co bude dál.

Není to stoprocentně potvrzené, ale Kol i Rebekah by se podle všeho měli vrátit do finálových epizod, nikdo bohužel nepotvrdí zda to bude vážně několik epizod nebo pouze poslední epizoda čtvrté série.

A co si o odchodu dvou členů rodiny Mikaelsonů myslíte Vy? Jste také zklamáni? Nebo Vás jejich odchod ani trochu netíží?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz