Ještě než si spolu zrekapitulujeme poslední epizodu první série, měli bychom si zde říct, co se bude dít v pauze, kterou chtě nechtě, musíme akceptovat. Nebojte se nic, protože na našem webu nebudeme rozhodně zahálet.

Chystáme velkou hromadu tématických článků, které se budou týkat jak samotných postav seriálu, tak i jejich komiksových předloh či kolegů superhrdinů. Než tedy oficiálně uvidíme datum první epizody druhé série, můžete si být jisti, že se zde rozhodně nudit nebudete. Probereme si fanouškovské teorie, nahlédneme pod pokličku seriálu, podíváme se několikrát za tvůrci a projdeme si návaznosti s Marvelovskými filmy do budoucna.

Ovšem nejen my určujeme cestu tohoto webu. Vy fanoušci, jste pro nás měřítkem kvality a tudíž vás budeme pravidelně žádat o vaše postřehy a úvahy ohledně celého seriálu. Budeme zkoumat vaše podněty a rádi budeme za každý váš komentář, klidně i negativní. Protože my jsme tu pro vás a VY nám pomáháte být lepším webem. Proto neváhejte a napište mi, co byste na těchto stránkách chtěli do budoucna vidět.

I v budoucnu se na vás těším jak já, tak i celý náš team.

-reklama-