V Ulici se Iva Klímová v podání Hanky Baroňové snaží už pár týdnů shodit nějaké to kilo navíc. A stejně jako mnoho žen zkouší „zaručené fígle“, které jí mají k vysněné postavě dopomoct. Diváci seriálu nejspíš zaznamenali, že Iva zásadně omezila příjem jídla, a dokonce experimentovala s tukožroutskou polévkou. Cvičení občas přežene tak, že ji bolesti svalů téměř vyřadí z běžného života. Tohle všechno má na Ivinu náladu zásadní vliv, a není se čemu divit, že na své okolí bývá čas od času mírně řečeno nevrlá. „Zdravý pohyb je důležitý, ale nemusíme nutně chodit do posilovny, pro tělo má podle mě velký přínos i obyčejná procházka na čerstvém vzduchu,“ otvírá téma Hanka Baroňová.

Ze seriálu Ulice, FOTO: Distribuce TV Nova

Hanka se rozhodla posbírat pro diváky tipy a triky, které mají skutečnou moc pozitivně ovlivnit náladu a cítit se zdravě a šťastně ve svém těle, a sdílí je s fanoušky na sociálních sítích seriálu Ulice. Některé si Hanka připravila sama za sebe, a další si nechala poradit od odborníků z řad expertů ve svých oborech. Jedním z nich je tip na zdravé a chutné jídlo, které si uvařila společně s vítězem minulého ročníku Masterchefa Romanem Stašou. „Hančina iniciativa se mi moc líbí. Během vaření byla velká legrace, společně jsme připravili jednoduchý, rychlý a zdravý recept, který potěší smysly, zažene hlad, a vsadím se, že z něj nikdo nepřibere,“ komentuje společnou aktivitu Roman Staša.

Už tento pátek 5. listopadu Hanka chystá na sociálních sítích TV Nova živý stream s psychoterapeutkou Šárkou Vávrovou, kterou diváci dobře znají z pořadu Svatby na první pohled. Dámy společně nakouknou pod pokličku zdravého sebevědomí, lidské duše a mezilidských vztahů. „Přeju si, aby se normální ženy, jako jsem třeba já nebo Iva v Ulici, nemučily zbytečnými představami o dokonalém těle. Mnohem důležitější je být zdravá, a cítit se ve svém zdravém těle spokojeně a šťastně,“ vyslovila přání sympatická herečka.

Šárka Vávrová – Svatba na první pohled, FOTO: Distribuce TV Nova

Zdroj informací: TV Nova

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA