Pokud patříte k netrpělivě čekajícím, na velký vztah Hayley a Elijaha v probíhající čtvrté sérii, budete zklamáni. Fanoušci čekali na tento průlom velmi dlouho, obzvlášť po neuvěřitelně napínavém konci třetí série, ale stále si zřejmě budeme na to nejlepší muset počkat.

I když víme, že jejich vztah je již naplněn i s trochou dramatu v sérii, herečka Phoebe Tonkin připouští, že celý vztah byl uveden na rychlo. ,,Přesto, že je Hayley šťastná, že je Elijah zpět, její prioritou je především bezpečnost její dcery Hope.“ prozrazuje Phoebe. ,,Nemůže se soustředit na romantický vztah, který by mohl být příliš časově náročný.“

Hope je vše na co se Hayley zaměřuje právě teď.

,,Stejně jak její dcera stárne a stává se z ní lidská bytost, tak i u Hayley se rozrůstá pocit ještě větší ochrany,“ dodává Phoebe. ,,proto ten její záměr ochránit své dítě.“ Je to zkrátka a dobře matčin instinkt. Nikdo přece nechce ztratit své dítě.

Stále nás čeká spoustu zvratů v této sérii, proto se můžeme jen nechat překvapit jak bude dál vztah mezi Hayley a Elijahem vypadat. Již od začátku sledujeme jak mají Elijah a Hayley k sobě blízko. Nikdy se však ze začátku nedokázali dát dohromady kvůli společnému dítěti Klause a Hayley. Dlouhé epizody a série jsme mohli sledovat jak po sobě touží, ale nedokážou se přesto jeden druhého dotknout a zároveň se od sebe držet dál. Kromě Klause do celé záležitosti byl zapleten i Jackson, dnes už zesnulý manžel Hayley, jehož smrt si dávala zpočátku za vinu.

A co vy? Jste fanouškem tohoto páru? Vyjádřete své dojmy k dole v komentářích. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz