Tento článek bude opravdu bleskový a seznám vás s tím co budeme moci vidět v našem oblíbeném seriálu v nejbližší epizodě, na kterou si budeme chvíli počkat a možná právě proto o ní najdeme na internetu mnoho informací. V dolní části článku naleznete malou galerii fotografií z příští epizody.

Po dnešním dílu The Troll Manifestation (titulky k epizodě naleznete zde) nás čeká další díl s názvem The Comic Book Store Regeneration. Tento díl však diváci CBS uvidí až 20.2. ve 3:00 našeho času. Jak už název tohoto dílu napovídá Stuart otevře opět obchod. Amy bude pomáhat Barrymu Kripkemu a nevyhne se při tom experimentování na svých přátelích. A Howarda čeká smutná zpráva o smrti matky. Speciální tento díl však je v tom, že si v něm zahraje Nathan Fillion! A jaká role na něj čeká? Zahraje si sám sebe.
ddd
Fillion v seriálu Firefly

Setká se s Rajem a Leonardem v restauraci, což potvrdili sami herci a také kde se tato informace objevila jako první. Nathan je znám především pro svou roli Castla v seriálu Castle na zabití, i když si zahrál v mnoha jiných filmech. Rozhovor v TBBT s Rajem a Leonardem se však bude nejspíš týkat seriálu Firefly, o kterém najdeme již v seriálu zmínky. Fillion bude dalším hercem ze sci-fi seriálu Firefly, který si v TBBT zahraje, již dříve jsme v jedné epizodě mohli vidět herečku Summer Glau.
summer glau the big bang theory tv serie howard wolowitz 3888x2592 wallpaper_wallpaperswa.com_34
Summer Glau v epizodě The Terminator Decoupling, kde si zahrála sama sebe

A jak jsem zmínila výše tvůrci se rozhodli věnovat i smrti herečky Carol Ann Susi, která zemřela minulý rok v listopadu. Tvůrci hned po její smrti ohlásili, že se jí nebudou snažit nahradit.
2153630-img-wolowitz-teorie-velkeho-tresku-big-bang-theory

„Smrti Caroline se budeme věnovat. Jen jsme potřebovali čas na zpracování ztráty naší kamarádky,“ prohlásil Molaro v nedávném rozhovoru. Mezi fanoušky se vynořilo mnoho spekulací co se vlastně stane. A co myslíte Vy, jak to bude s Howardovou matkou dál?
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz