V dolní části tohoto článku najdete ve stručnosti různé novinky o seriálu i hercích za poslední dobu.

• Velkým překvapením pro mě bylo, když jsem na instagramu mnoha herců z TBBT nalezla fotografie z natáčení skupinového tance. Po dalším pátrání jsem zjistila, že se jedná o další flash mob, které se účastní jak herci seriálu tak tvůrci.
Poprvé jsme viděli flash mob v roce 2012.

A jak už jsem zmínila, instagram herců prozradil, že je na světě další flash mob! Tento taneček byl oficiálně natočen 17.12.2014. Oproti minule můžeme Jima Parsonse představitele Shledona pozorovat tančit vpředu, Johnny Galecki představitel Leonarda se však z tanečku opět relativně šikovně vykroutil.


• Na internetových stránkách se objevily články o tom jak Kaley Cuoco-Sweeting strávila vánoční svátky v nemocnici kvůli operaci nosní dutiny. Fotkami zveřejněnými na instagramu to herečka sama potvrdila. U jedné fotky můžeme najít komentář, že první co viděla, byla tvář jejího anděla, kterým myslela svého manžela.

• Bohužel nemilou novinkou je také to, že TBBT nebylo nominováno v žádné kategorii na Zlatý Glóbus.
• Na druhou stranu na People’s Choice awards získal seriál ceny hned tři! (více zde)

• Simon Helberg představitel Howarda vystoupil v The Late Show, kde mluvil o všem možném včetně svého milostného života. Na cbs.com nalezneme záznam talkshow s Simonem, bohužel video není přístupné pro naši zemi a tak alespoň malá ochutnávka toho co se dělo v The Late Show.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz