V tomto článku naleznete různé bleskové novinky a zajímavosti ze světa TBBT z poslední doby.• Ředitel televize Prima, šéf herecké asociace a agentura, zastupující mnoho dabéru za jejich důstojné podmínky se již v létě sešli, aby se pokusili onu napjatou situaci vyřešit. Více informací zde. Toto jednání začalo na základě nesouhlasných ohlasů na změnu dabingu mezi diváky. Toto jednání začalo na konci srpna. Nyní se však televize Prima neoficiálně vyjádřila, že na požadavky nemůže kývnout a proto zůstanou hlasy nadále přeobsazené.• Celý internet před nedávnem ovládla Ice bucket challenge. Nyní když je už konečně konec tohoto fenoménu přináším videa všech herců TBBT, kteří se této charitativní akce zúčastnili.
Jim Parsons
A ještě jednou Jim – trochu speciálně

Mayim Bialik

Kaley Cuoco

• Před pár dny navštívil Johnny Galecki The Late Show – talkshow Davida Lettermana. V ní jsme se mohli dozvědět mnohé o něm. A zde máme pár vtipných faktů o kterých jste nejspíše neměli ani ponětí.
1. Právě přestal trochu kouřit. A tak má absťák…
2. Tohle léto navštívil Kodaň, Island, Čínu a… Prahu!
3. I když se to nestalo, nebyl by vůbec překvapen, kdyby na Islandu potkal nějakého elfa.
4. Je možná důvodem, proč je TBBT zakázáno v Číně.
5. Není členem FDA.

• A na konec připojuji takovou menší selfie z natáčení a odkaz na oficiální stránku CBS, kde těchto selfie najdete víc a rovnou můžete kliknout na „sledovat“ a tím se připojit na instagram herců ze seriálu. Odkaz zde.
Selfie - TBBT

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz