Vášniví fanoušci American horror story byli zklamáni, když zjistili, že Jessica Lange končí a nepřipojí se tak k páté sérii AHS; Hotelu. Ale jen proto, že Jessica neuloví každou scénu z tohohle seriálu, neznamená, že její vztah s Ryanem Murphym je u konce!

Gabriel Byrne a Jessica Lange si zahrají Jamese a Mary Tyrone na Broadwayi v „Long Day’s Journey into Night“ od Eugene O’Neilla! Roundabout Theater Company to oznámila v úterý. Produkce, kterou bude mít na starosti John Gallagher Jr. také jako syn páru Edmund, začne 31. března 2016. Jako režiséra vítáme Jonathana Kenta.

Oživením je hlavně to, že se mezi hlavní tvůrce téhle hry přidá i Ryan Murphy, co-producent úspěšného seriálu American horror story z televizní stanice FX, který dal Jessice obrovskou příležitost a díky tomu dvě ceny Emmy.

Právě Ryan Murphy oslovil Todda Haimese, hlavního divadelního režiséra, s nápadem o výrobě nové hry s Jessicou Lange, řekl mluvčí divadla.

Jessica Lange se objeví jako Mary, matriarcha z rozbité rodiny v západním Londýně roku 2000. Za její představení byla dokonce nominována na ceny Oliver. Naposledy jsme ji mohli na Broadwayi vidět v roce 2005 a to v The Glass Menagerie. Zahrála si také roli Blanche DuBois v A Streetcar Named Desire v roce 1992.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz