První polovina 10. série skončila velkým cliffhangerem. Zdánlivě nekonečná pauza mezi první a druhou polovinou nejnovější série za měsíc a kousek skončí. Na co se můžeme v druhé polovině 10. řady těšit a kdy se jí dočkáme? 

Druhá polovina 10. série odstartuje 9. epizodou 23. 2. 2020. Kvůli časovému posunu u nás bude epizoda dostupná až 24. 2. brzy ráno. Zdali bude uveřejněna epizoda dříve pro odběratele AMC Premium zatím není jasné, pakliže tomu tak skutečně bude, dočkáme se nového dílu o pár dnů dříve.

Seriál The Walking Dead (Živí mrtví) je s námi téměř 10 let. Dlouholetá cesta post-apokalyptického seriálu započala jedním mužem, který se probudil z kómatu a rozhodl se najít svou ztracenou rodinu.

Seriál na motivy stejnojmenného komiksu nám dal již 10 sérií a dva spin-off seriály (nový spin-off The Walking Dead: World Beyond má premiéru již letos na jaře). Komiksová předloha sice již došla ke svému konci, seriál k tomu má však ještě poněkud daleko.

Ukázka na nový seriál ze světa The Walking Dead: 

Aktuálně má před sebou ústřední seriál druhou půlku 10. série, při čemž víme, že se můžeme těšit minimálně na ještě jednu sérii. Co se návaznosti na komiksovou předlohu týče, tak má seriál ještě z čeho čerpat.

Co nám nabídne druhá polovina 10. série? Vzhledem k tomu, že první půlka nové řady neukončila linku se Šeptači, můžeme se na její pokračování těšit i v polovině druhé. Šeptači budou hlavním problémem i nadále, avšak mimo ně se dočkáme také nové zápletky, která nám byla již nastíněna.

Velká komiksová komunita zvaná jako Commonwealth míří do seriálového světa. Zdali bude mít stejný název, to zatím nevíme, jisté však je, že v seriálovém světě existuje. Zápletku s Commonwealth okrajově představí i druhá půlka 10. série The Walking Dead, více nám tuto komunitu přiblíží připravovaný seriál The Walking Dead: World Beyond.

Nesmíme také zapomenout zmínit, že v druhé půlce 10. série The Walking Dead se s námi rozloučí dlouholetá členka TWD rodinky Danai Gurira alias Michonne. Ta je s námi od 3. série a od té doby si její charakter prošel opravdu značným vývojem. Představitelka Michonne však naznala, že je načase, aby se posunula zase o kus dál, a proto z The Walking Dead, podobně jako Andrew Lincoln (Rick Grimes), odchází.

Ukázka na druhou polovinu 10. série The Walking Dead: 

Jaká jsou vaše očekávaní od druhé poloviny 10. série The Walking Dead? Co říkáte na délku seriálu? Přáli byste si raději velkolepé zakončení nebo další série? Dejte nám vědět váš názor dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz