Jste připraveni na Den nezávislosti v Hawkins v Indianě? Premiéra třetí řady Stranger Things se neodvratně blíží, těšit se na ni můžeme již 4. července. Osmidílná řada nás zanese do letních dnů roku 1985. Trailer nám představil nové postavy, ale také nové monstrum, se kterým se naši hrdinové budou muset poprat. Finn Wolfhard, který se opět vrátí jako Mike Wheeler, prozradil, proč je podle něj třetí pokračování nejlepší ze všech.

První řada byla více dobrodružná a zábavná, zatímco druhá řada byla zase více strašidelná. Třetí řada je vše dohromady. Jako kdyby vzali bratři Dufferovi [tvůrci seriálu, pozn. redaktora] humor první řady a děsivou atmosféru druhé řady a smíchali vše dohromady. My jsme se za tu dobu stali zase o něco lepšími herci.

Tato slova řekl Finn Wolfhard časopisu Empire. Dále také prozradil, že si myslí, že se scénář od druhé řady zlepšil. Vzpomeneme-li si na druhou řadu, nepochybně si vybavíme velkolepou jízdu, ve které by jen málokdo hledal chyby. Přesto, že byla druhá řada velmi kvalitní, nevyhnula se kritice. Tu odnesla především sedmá epizoda, která vybočovala z hlavní dějové linky a zaměřovala se na počínání Jedenáctky.

Třetí řada Stranger Things se bude odehrávat v letních měsících. Uvidíme tak vůbec poprvé, jak budou naši hrdinové trávit teplé, volné dny. Postavy se vyvíjejí a dospívají. Na konci druhé řady jsme mohli vidět několik málo párů – Mikea a Jane (Jedenáctka), Max a Lucase nebo Nancy a Jonathana. Také nesmíme zapomínat na velké přátelství Stevea a Dustina, které vzniklo v průběhu druhé řady. Opomenout nesmíme ani lehké flirtování mezi Billym Hargrovem a matkou Mikea, Karen Wheeler.

Dacre Montgomery, představitel Billyho Hargrovea, prozradil, že Billy je ve třetí řadě opravdu zlý. Z traileru víme, že bude plavčíkem na hawkinském koupališti a lamačem srdcí mnoha žen. Také můžeme vidět Stevea, který se očividně dostane do potíží. Zdali v tom bude mít prsty Billy, tak to zatím nevíme.

Novinkou, kterou ve třetí řadě Stranger Things uvidíme, je nové obchodní centrum, zvané jako Starcourt Mall, ve kterém se budou odehrávat některé důležité části děje. Navíc si zde Steve najde práci v obchodě se zmrzlinou Scoops Ahoy.

Dále se můžeme těšit na několik nových charakterů, jmenovitě např. Jake Busey, který si zahraje žurnalistu Bruce, který bude pravděpodobně novým padouchem. Pak také Cary Elwes, který se postará o roli starosty Hawkins, Larryho Klinea. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na Mayu Hawke, která ztvární Robin – Stevovu kolegyni v obchodě a pravděpodobně také dobrou kamarádku.

Druhá řada končí pohledem na Shadow Monstera, který stále číhá ve světě Vzhůru nohama, zatímco si naši hrdinové užívají zimní ples. Millie Bobby Brown v jednom z rozhovorů řekla, že se její charakter (Jedenáctka/Jane) ve třetí řadě vyvíjí opravdu skvěle, což jsme mohli vidět již v traileru, kde to vypadalo, že je dobrá kamarádka s Max, kterou ve druhé řadě nemusela.

Dále Millie Bobby Brown nastínila velmi stručně děj třetí řady:

Šíří se to rychle. To je vše, co vám mohu říct.

Šíří se to rychle? Co tím herečka myslela? Nějaký virus? Na odpověď si budeme muset ještě pár týdnů počkat. V traileru jsme však mohli vidět záběr na Billyho ruku, která je zjevně něčím nakažená. Měla představitelka Jedenáctky na mysli tuhle prapodivnou nákazu? Uvidíme.

Tohle bylo stručné shrnutí všech novinek o třetím pokračování Stranger Things, které nás čeká již za několik málo týdnů, přesněji na americký Den nezávislosti, tedy 4. 7. 2019. Těšíte se tak jako my? Napište nám dolů do komentářů, jaká jsou vaše očekávání od nejnovější řady!

-reklama-