Po spoustě spekulací byla potvrzena druhá série Supergirl (Melissa Benoist). Když se scény seriálu přesunuly na novou stanici, fanoušci mohou při návratu DC komiksu očekávat pár změn. Diváci ale nemusí čekat až do premiéry, aby zjistili, co očekávat. Nové detaily o nadcházejících dílech seriálu už začaly vyplouvat na povrch. Tady je všechno, co zatím víme o 2. sérii Supergirl.

 

1.    Seriál bude na nové televizní stanici

Touto dobou už většina ví, že Supergirl druhou sérii odvysílá místo CBS na The CW. Přesun byl oznámen poté, co CBS a Warner Bros oznámili, že každá epizoda stála skoro 3 miliony amerických dolarů. Bývalá stanice zřejmě usoudila, že takové částky neospravedlní ani sledovanost první série (která za první sezónu ztratila okolo poloviny jejich potencionálních 13 milionů diváků)

Jak jednání pokračovala, ředitelka CBS Les Moonves řekla, že by mohla být Supergirl přesunuta na stanici The CW, která už sčítá řadu DC komiksů, včetně Arrow a Flash. Přesun byl definitivně potvrzen v půlce května, CBS jej nazvalo výhrou pro všechny. Zároveň se produkce Supergirl přesune do Vancouveru, kde se natáčí další DC seriály vytvořené Gregem Berlantim, tato změna by měla pomoci snížit vysoký rozpočet seriálu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz