Oblíbení komici Lukáš Pavlásek, Adéla Elbel, Lucie Macháčková, Tomáš Reitz, Karel Hynek, Tomáš Plhoň, Nikola Džokič a mnoho dalších se vrací na obrazovky. V premiérové páté řadě stand-up show Comedy Club, pořadu z vlastní produkce kanálu, se opět pod taktovkou moderátora Tomáše Jeřábka ukážou na nově rebrandovaném kanálu Paramount Network. Premiéra páté řady je v plánu již v pondělí 18. ledna ve 22:30.

V prvním dílu premiérové páté řady Comedy Clubu vyzkouší Karel Hynek aplikovat v České republice čínský bodovací systém alias „big brothera“. A do svého hodnocení neopomene zahrnout ani naše nejvyšší státní představitele. Adéla Elbel se přizná, jakou roli v jejím životě hraje karma, v jakých skupinách na sociálních sítích je aktivní a proč. Michael Szatmary ve vší skromnosti promluví o tom, jaké strasti s sebou přináší život v těle sexsymbolu, ale i jaké výhody mu to oproti kolegům přináší. A Nikola Džokič na závěr dílu prozradí, co zjistil s přicházejícím věkem.

Adéla Elbel, FOTO: distr. FTV Prima

Prima Comedy Central se 12. ledna 2021 změnila na Paramount Network a rebrandovaný kanál nyní nabízí ještě více zábavy díky zařazení filmů do svého programového schématu. I nadále divákům nabízí ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří například Taková moderní rodinka, Jak jsem poznal vaši matku nebo Červený trpaslík. Diváci nepřišli ani o vlajkovou loď kanálu, lokálně produkovaný Comedy Club. Česká stand-up show, nově produkovaná pod mezinárodní hlavičkou ViacomCBS International Studios, pokračuje na Paramount Network od 18. ledna 2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz