Pořád je to tak nějak ve vzduchu. Naděje na pokračování fanoušky milovaného Constantina, který byl vydán už v roce 2005. A ani za 15 let se nic nezměnilo. Teď se však věci konečně dávají do pohybu. A možná v náš prospěch.

Snímek Constantine, který do filmového světa odpálil jednoho z nejznámějších antihrdinů a kouzelníka komiksového světa, byl natočen pod taktovkou Francise Lawrence, který světu dal mimojiné i poslední tři díly Hunger Games. A prakticky od té doby se pořád tak nějak spekuluje o možném pokračování, které má samozřejmě potenciál.

Za tu dobu jsme se dočkali trochu více komiksovější postavy Constantina, kterého ztvárňuje herec Matt Ryan, který měl vlastní seriál (který se však dočkal pouze první půlky první série) a který momentálně zahnízdil v DC Universe seriálu Legends of Tomorrow. I přes jeho dobré herecké schopnosti a smysl zobrazit Constantina přesně tak, jak bychom chtěli, bychom se rádi dočkali ještě jednou jeho filmové podoby.

Embed from Getty Images

S pokračováním snímku Constantine souhlasí i samotný režisér. A nejen to, Lawrence potvrdil, že o dvojce diskutoval se samotným Keanu Reevesem, který je momentálně na špičce fanouškovské prestiže díky sérii Johna Wicka a blížící se čtyřce Matrixu. I ten by se rád znovu ujal role cynického kouzelníka. Má to však jeden háček.

A tím háčkem není nic menšího než práva. Tuto postavu totiž oficiálně ovládá právě DC Comics. A ti mají s Constantinem daleko odlišné plány. Nedávno se potvrdily přípravy na zatím nezveřejněný projekt právě s Constantinem, kterého by se měl chopit známý režisér J. J. Abrams (Mission: Imposssible 3). Možnost, že by se však mělo navázat na Reevesova či Ryanova Constantina je však mizivá.

Dali byste si pokračování Constantina? A sledujete Legends of Tomorrow? Pokud ne, honem to napravte a dejte nám vědět. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů