Během rozhovoru s Deadline o epizodě „Haunted“ seriálu Arrow, výkonný pruducent Marc Guggenheim  mluvil o návratu Constantina, o crossoveru i o seriálu DC Legends of Tomorrow.

Protože epizoda Haunted uvedla na scénu Johna Constantina, v letošním The Flash/Arrow crossoveru se představí hlavní padouch Vandal Savage a odstartují se Legendy, vypadá to jako přirozená souhra myšlenek.

Jaký je největší rozdíl mezi letošními a loňskými epizodami? Pro začátek je nutno zmínit, že se jedná o pořádnou crossoverovou událost.

„Je spousta věcí, které jsou na letošním crossoveru opravdu zajímavé. Jednou z nich je skutečnost, že se jedná o dvoudílný příběh, na rozdíl od minulého roku, kdy se odehrály dvě odlišné epizody a každá měla vlastní začátek, prostředek i konec.“ vysvětluje Guggenheim. „Bude to velký dvou-večerní díl, jeden zloduch a zároveň se spustí seriál Legends of Tomorrow. A zároveň si myslím, že je na tom všem vtipné to, že to napoprvé nevypadá jako start pro Legendy. Vypadá to prostě jako epizoda Flashe a na ní navazující epizoda Arrowa.  Popravdě se jedná o dvouhodinový Flash/Arrow díl, který nám zároveň představí spoustu nových postav, které se stanou důležitou součástí Legends of Tomorrow.“

Dvoudílný crossover seriálů The Flash a Arrow se odehraje 1. a 2. prosince.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz