Netflix, to jsou především seriály. Streamovací gigant si je toho dobře vědom, a proto pro fanoušky svých nejznámějších seriálových značek připravuje nejrůznější akce. Fanoušci Zaklínače si v létě prostřednictvím akce WitcherCon přišli na své a nyní přišla řada na diváky neméně populárního seriálového fenoménu Stranger Things. A čekání se rozhodně vyplatilo. Dvě upoutávky, odhalené názvy epizod a přibližné datum vydání nového seriálu se přece jen nevidí každý den. 

Když jsme se před dvěma lety loučili s hrdiny této série, nebylo mnoho důvodů k radosti. Nejenže se rozpadla stará známá parta z městečka Hawkins, ale ztráty utrpěli i naši hrdinové. Zatímco Billyho smrt byla tak trochu jistá, nad smrtí šerifa Hoopera visel otazník. Diváci by se rádi podívali na čtvrtou sérii hned po skončení té třetí.

Přestože jsme se již zkraje roku 2020 dozvěděli, že Hooper žije, díky pomalu se šířící pandemii koronaviru můžeme na to, že se v dohledné době dočkáme čtvrté série, rovnou zapomenout. Mezitím jsme se však dočkali několika nových upoutávek, které sice byly srdečné, zajímavé a splnily svůj účel při čekání na novou sérii, ale teprve nové upoutávky přinesly odpověď na otázku, která trápí každého fanouška seriálu.

První teaser se zaměřuje na nový život Eleven (Millie Bobby Brown), která se nemůže dočkat, až se o jarních prázdninách opět setká s Mikem (Finn Wolfhard). A není divu. Přestože žije ve slunné Kalifornii a Jonathan (Charlie Heaton) a Will (Noah Schnapp) jsou tam s ní, trvalo jí dlouho, než se usadila. Nehledě na to, že ani ve škole to nemá jednoduché.

Jelikož se však nejedná o seriál odehrávající se v škole, je jasné, že brzy bude mít větší problémy, než jsou spolužáci, kteří si krátí čas tím, že ji šikanují. A tak se v druhé části upoutávky dočkáme dalších akčních záběrů, v nichž nechybí výbuchy ani vojáci.

Česká verze:

Druhý teaser je však mnohem zajímavější. Neobsahuje jediný pořádný záběr, ale dozvídáme se názvy všech 9 epizod připravovaného seriálu. No a jako vrchol upoutávky bylo odhaleno, kdy můžeme očekávat novou sérii. Pamatujte na léto 2022.

Česká verze:

Takže i když si na novou sérii budeme muset ještě nějakou dobu počkat, konečně máme představu, kdy si ji budeme moci vychutnat, a už teď jsou očekávání více než vysoká. Doufejme, že nebudeme zklamáni, protože dosud byla očekávání vysoká, ale po dnešku jsou obrovská.

Zdroje informací: Netflix, Collider.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.