V minulém týdnu fanoušci Lucifera obdrželi skvělou zprávu. Poté, co televizní stanice FOX ohlásila jeho zrušení, otěže k tomuto osobitému seriálu převzal Netflix. Nyní se začínají objevovat první informace o čtvrté sérii. Jednu z nich je také počet epizod, který je oproti původním sériím omezený.

 

Producenti Joe Henderson a Ildy Modrovich prozradili, že čtvrtá série Lucifera bude mít 10 epizod, i když se ve výsledku může prodloužit o další bonusové díly. Jeden z nich je již nyní natočen a může se následně vložit mezi ostatní. Očekává se, že všechny nové epizody budou trvat zhruba 43 minut, tedy stejně jako u FOXu. Producenti jsou zároveň nadšení, že tímto časem nejsou přímo limitovaní. Dále Henderson vyjádřil díky všem fanouškům, kteří Lucifera v době krize podpořili, a díky kterým dostal druhou šanci.

JOE.co.uk

Samozřejmě, že je deset epizod mnohem méně, než jsme byli zvyklí. První série měla 13 epizod, druhá 18 a třetí dokonce 24 epizod plus dvě bonusové. Producenti se ovšem zmínili, že čtvrtá série může být rozdělena na dvě části, tudíž by deset epizod tvořilo pouhou první polovinu sezóny. Modrovich tvrdí, že existuje potenciál pro další tvorbu dalších sérií.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz