Televizní stanice CW je domovem mnoha úspěšných seriálů jako je Arrow, Flash, Supernatural, Riverdale, The 100, The Originals a dalších. V roce 2018 se na naše obrazovky vrátí několik silných koní, a také se dočkáme pár novinek.

 

16. ledna se představí nový superhrdinský seriál Black Lightning, natočený na motivy komiksů z dílny DC Comics. Ústřední postavou je Jefferson Pierce, který před devíti lety odešel do superhrdinského důchodu. Nyní je na čase se vrátit a zabránit vzestupu místního gangu The One Hundred.

 

CW

Chybí vám Sam a Dean Winchestrovi? Pak se nezapomeňte připravit na jejich návrat. A to už 18. ledna v epizodě s názvem Wayward Sisters, jenž nese název budoucího spin-offu. Supernatural navždy!

Den of Geek

 

IZombie a jeho čtvrtá série má premiéru 26. února.

Den of Geek

 

Celá parta za řekou Riverdale se navrátí 7. března a dokončí tak druhou sérii.

Den of Geek

 

7. března se také můžete těšit na zbrusu nový seriál Life Sentence. Dramatická komedie o mladé ženě, které byla diagnostikována nevyléčitelná forma rakoviny. V hlavní roli se představí krásná Lucy Hale.

PopSugar

 

Postapokalyptický seriál The 100 svou pátou sérii představí 24. dubna. Můžete se těšit na nový světový pořádek, který na Zemi nastal po výbuchu všech zbývajících nukleárních reaktorů. Nebude chybět odvážná Clarke, silná Octavia, neohrožený Bellamy, ale také nová hrozba.

Den of Geek

 

Premiéra páté série The Originals bude odvysílána 20. dubna. V závěrečné sezóně se s námi rozloučí celá Mikaelsonovic rodina, která se zúčastní své poslední bitvy.

Moviefone

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz