Jen co si Rami Malek zaslouženě převzal Oskara a spadl z pódiových schodů, hrnou se mu nabídky filmových rolí snad z každých stran. A zde je další.

Rami bude mít tento rok skutečně filmově a seriálově nabitý. Kromě finálové 4. série seriálu Mr. Robot, která má být na naše počítačové a televizní obrazovky zveřejněna již v tomto roce, ho chystá natáčení reebotu Doctora Doolitla  – The voyage of Doctor Dolittle –  kde si nadabuje jednu z hlavních postav hned vedle hvězdného a teď velmi zmiňovaného Roberta Downeyho Jr. Mimo jiné už taky není žádným tajemstvím, že se právě tento zakřiknutý introvertní hacker a fenomenální rocková hvězda stane rovněž i tváří nového hlavního padoucha v chystané bondovce s názvem James Bond 25.

Zdroj: https://variety.com

Nově se zveřejnilo, že se Rami ujme i role v připravovaném thrilleru s názvem Little Things. Režie se ujme John Lee Hancock, který má za sebou snímky jako Zachraňte pana Bankse nebo Zrození šampióna. Hlavní roli si zde pak střihne filmovými studiemi ošlehaný Denzel Washington, kterého snad ani nemusím představovat.

Rami Malek si v připravovaném filmu zahraje mladého detektiva Baxtera, který společně s šerifem okresu Kern County, Dekem (kterého ztvární právě zmiňovaný Denzel Washington) spojí síly proti záhadnému sériovému vrahovi. I přesto, že očekáváme temný thriller, spojení těchto dvou odlišných tváří by mohlo vyvolat poměrně silnou a dobrou komediální chemii. No, budeme si muset počkat. Natáčet se začne v září.

Zdroj: https://variety.com

Zdroj: https://screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz