Pokud jste ještě nevstřebali všechny informace z letošního SDCC (Comic-Con), přidám vám ještě nějaký ten střípek navíc. Magenta nás uvedla ve svém článku naprosto výborně do toho, co se bude a nebude v další sérii dít a na co se máme těšit.

Momentálně se na internetu dohadují fanoušci seriálu Agents of SHIELD o tom, zda a do jaké míry bude seriál propojen s dalším seriálem z dílny Marvelu – Agent Carter. Řesí také propojení v rámci Marvel Cinematic Universe a také to, co tyto spojitosti budou mít za vliv jak na jednotlivé série, tak na MCU celkově.

Jedna zajímavost přibyla i na SDCC. Objevil se tam plakát (vidíte v náhledu), na kterém bylo logo SHIELDu a všichni hrdinové Agents of SHIELD a Agent Carter. Jistě si řeknete, že to byla pouhá propagace podzimních taháků televizní stanice ABC, jenomže u fanoušku to vyvolalo obrovskou vlnu různorodých teorií. Osobně se přikláním k tomu, že propojení zde určitě bude. Již dříve jsme si psali například o komandu Howling nebo o Baronu von Struckerovi, kteří by měli figurovat coby spojovací body MCU.

Bude zajímavé sledovat, co se všechno okolo seriálů Marvelu bude dít. Rozhodně se budeme mít na co těšit. Ikdyž tvůrci AoS se budou více soustředit na novou dějovou linku a méně na propojení s filmovým světem. A co vy ? Jaký máte názor ?

[fbcomments]

-reklama-