Danielle Nicole Panabaker, kterou známe především díky komiksovému projektu The Flash pojednávajícím o nejrychlejším superhrdinovi světa, oslavila před pár dny 33. narozeniny. Během svého života vystřídala jak divadlo, tak marketingový průmysl a dokonce získala i několik titulů. Pojďte se podívat na pár zajímavostí, které jste o Danielle pravděpodobně nevěděli.

Jako herečka začínala nejdříve v reklamách

Když jednoho dne odcestovala na letní tábor, zúčastnila se divadelní hodiny a poté zjistila, že ji tento koníček opravdu baví. Ve 12 letech ji oslovila divadelní komunita s návrhem, jestli by nechtěla občas hrát v nějakém tom představení, přičemž Danielle nadšeně souhlasila.

O pár měsíců později již docházela na konkurzy do různých reklam a ačkoliv si zřejmě nikdo z nás nevybaví ani jednu, právě tato zkušenost jí pomohla dostat se do filmového a seriálového průmyslu, což posléze moc chtěla.

O komiksech neměla ani páru

FOTO: The CW

Předtím, než společně s Carlosem Valdesem, Grantem Gustinem, Tomem Cavanaghem a dalšími nastoupila do projektu The Flash, o maskovaném rychlíkovi nevěděla vůbec nic. Netušila, o koho se jedná a ani to, že existují i další postavy se silným a zajímavým příběhem, jenž zdobí komiksové sešity již slušnou řádku let.

V průběhu natáčení jednotlivých sérií si však na postavu biologické inženýrky herečka opravdu zvykla a jak Caitlin, tak temnější (chladnější) verze postavy, Killer Frost, zapadla do jejího života nastálo.

Je velice chytrá a přátelská

Kromě hereckého nadání oplývá Danielle i nadprůměrnou inteligencí, přičemž tento fakt podkládá i skutečnost, že složila promoci ve 14 letech – touhle dobou většina studentů teprve začíná studovat střední školu. Díky tomu se mohla okamžitě vrhnout na Glendale Community College a v 19 letech získat titul z herectví. Roku 2007 poté vystudovala  anglickou literaturu na Kalifornské Univerzitě v Los Angeles. Na závěr připomeneme, že taktéž získala ocenění tzv. ,,Deanova listu“, kam byla připsána za mimořádné úspěchy v průběhu studia.

V osobním životě ani její známí neskrývají, že Danielle patří rozhodně k těm inteligentnějším jedincům a stejně tak dobrosrdečným. Nikdy se během natáčení nedostala do slovní potyčky a rozhodně není člověkem, který by chtěl dobrovolně vířit proudy. Zkrátka a jednoduše, první dojem Vám v televizi odrazí vše, kým Danielle doopravdy je.

Je buddhistkou

Embed from Getty Images

Málokdo ví, že herečka vyznává Buddhismus a také vše, co je s tímto náboženstvím spojeno. Směr jako takový se snaží mířit k osobnímu rozvoji, klidu a harmonii, přičemž zástupce má po celém světě. Charakter a temperament Danielle Panabaker je synonem pro klid a optimismus – možná právě proto je mezi hereckými kolegy tak oblíbená.

Ví přesně, jak si rozvrhnout čas 

Pár let nazpět se svěřila serveru Complex.com s návodem, jak snížit stres a tolik nespěchat. Její tajemství je prosté – musíte jednoduše oddělit profesní a osobní život, jinak Vás to sebere a vy skončíte ve spěchu s nervy na pochodu. Když je tedy povolána někam na plac, případně pracovní schůzky, zaměří se pouze na ně a své vlastní starosti řeší až poté.

Svůj volný čas si také pečlivě plánuje a rozvrhuje tak, aby její cíl v podobě výletu, posezení s rodinou či procházky nebyl ničím narušen.

Na kontě má i plno dalších titulů

Škola superhrdinů, FOTO: Disney

Komiksový seriál The Flash není jediným projektem, ve kterém Danielle účinkovala. Nejprve začínala v menších pořadech, jako Záchranáři, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Kalifornské léto a Medium. Poté si vyzkoušela větší role ve filmech Sex a svobodná matka a Šestnáctiletá matka. Rovněž si vyzkoušela angažmá v divadelních hrách West Side Story, Beauty Lou, Once Upon a Time, Country Beast a Pippin. 

Dále zmíníme tituly Škola superhrdinů (2005), Searching for David’s Heart (2004), Na domácí půdě (2007), Mr. Brooks (2007), Pátek 13. (2009 / zde si zahrála po boku Kevina Costnera), Podivní (2010), Čti a plač (2006/ zde byla obsazena do stejného snímku se  sestrou Kay), The Ward (2010) a Piraňa 3DD (2012).

Málem se stala „Protivnou sprostou holkou“

Její herecká kariéra čítá spoustu filmů, avšak mohla být ještě pestřejší – v interview pro sever Ibtimes.com prozradila, že málem získala hlavní roli ve známé teen-komedii Protivný sprostý holky (2004, 2011). Nic však nevyšlo dle plánu a hlavní postava Cady Heronové nakonec putovala k Lindsay Lohanové. Někteří tvrdí, že je to díky úspěchu rodinné komedie Mezi námi děvčaty (2003).

Získala i ocenění 

Zapomeňte na Emmy či Oscarové sošky – tak daleko herečka prozatím nedošla. Co si však do životopisu připsat může, je ocenění Young Artist Award v letech 2004 a 2005. Za roli v pořadu The Guardian (2001) a Searching for David’s Heart (2004) si odnesla cenu také.

V letech 2015 – 2018 byla nominována na ocenění za výkon v pořadu The Flash, avšak se zatím nezadařilo a cenu nezískala. Tak snad někdy!

Je šťastně vdaná

V červenci roku 2016 Danielle na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená se svým dlouholetým přítelem Hayesem Robbinsem. Pár se vzal 24. července 2017 a pak se dlouhou dobu nic nedělo, avšak jen do té doby, než vyplulo na povrch její těhotenství.

Herečka momentálně žije spokojeným životem a nadšeně odvádí práci matky, občas něco zrežíruje a samozřejmě i hraje. Doufejme tedy, že se bude jen a jen dařit!

Na závěr se můžete podívat, jak se Danielle Panabaker posouvala v profesním životě před kamerami. Kde Vás zaujala nejvíc? Dejte nám vědět níže do komentářů či na naši facebookovou stránku!:

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Tvovermind.com
Adam Pospíšil
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.