Benedict Cumberbatch byl ohlášen novým Marveláckým superhrdinou a jen co dohrál roli Hamleta, už pracuje na další. V těchto dnech se nachází se štábem v Nepálu kde se natáčí Doctor Strange. Premiéra je naplánovaná na listopad příštího roku.

Je to oficiální. Natáčení nové Marvelovky s názvem Doctor Strange začalo 4. listopadu 2015 v Nepálu. Fanoušci nejznámějšího detektiva se stále štípají do rukou, kvůli již zmíněné roli kouzelníka Doctora Strange, kterou neztvární nikdo jiný než – Benedict Cumberbatch !

Po úspěšné 13ti týdenní šňůře divadelních představení v londýnském Barbican centre jako hlavní postava v Shakespearovském dramatu o dánském princi Hamletovi, si herec moc volna neužil. 31. října ještě hrál na prknech, co znamenají svět, poté se pár dní mohl kochat ve společnosti své manželky a jejich sedmi měsíčního syna Christophera, a právě už 4. listopadu se objevili první fotky Cumberbatche i s celým štábem z Nepálského hlavního města na internetu. Po šesti dnech se opět vrátil do Londýna, kde dostal od královny Alžběty II. Řád britského impéria (CBE) při příležitosti oslavy královniných narozenin. Při této příležitosti mu za vyznamenání gratulujeme!

bencVypadá to, že čas se nezastaví pro žádného Doctora (kromě TAMTOHO, samozřejmě) a Cumberbatch musel, poměrně rychle, horkokrevně spadnout do role Marveláckého superhrdiny tak, jak to umí jen on. Na výsledek jeho snažení si ale ještě budeme muset rok počkat. Premiéra je naplánovaná na 4. listopadu 2016 a oficiální stránky Marvelu si hlídají, aby neutekla žádná podstatná informace.

Hlavní postavou je bývalý drzý chirurg Stephen Strange, který si poranil ruce při autonehodě a zoufalé pokusy o sebevyléčení se následně změní v magii.

Další potvrzení herci jsou: Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, který si už zahrál po boku Cumberbatche v Oscarovém snímku 12 let v řetězech (12 years a slave), Baron Mordo a Rachel McAdams. Z dalších nepotvrzených herců je dánská celebrita Mads Mikkelsen.

První fotky ukazují Cumberbatche s typickou bradkou Doctora Strange, což uspokojuje fanoušky a jejich fanarty, které se na internetu objevili ještě před potvrzením hlavní role.

Byla by to opravdu nadlidská síla si na tváři v tak krátké době vypěstovat jakékoliv mužné chmýří, ale jestli by to někdo doKHANzal, tak je to jedině náš Sherlock. Jak prosté!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz