Nedávno byl zveřejněn plnohodnotný trailer pro třetí sezónu „Daredevila“ a konečně nám byl představen Benjamin Poindexter, kterého si zahraje Wilson Bethel. Benjamin je komiksovým fanouškům známý jako ikonický Daredevilův nemesis Bullseye.

Nový trailer, na který se podívejte níže, se zaměřuje výhradně na novou postavu a na to, jak se do tohoto příběhu uvede – má emocionální problémy, zášť vůči maskovaným hrdinům a nakonec jej najal Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), aby se zbavil Daredevila. A svůj úkol Ben vykonává oblečený v červeném kostýmu Matta Murdocka (Daredevila).

Dalším okamžikem, který je jistě vzrušující pro fanoušky komiksů, je když Ben říká: „Ahoj Karen.“ V komiksech je Bullseye zodpovědný za Kareninu smrt. Tento příběh by měl zásadní vliv na celou budoucnost Daredevila, takže je to buď chytrý a manipulační marketing, který má dostat fanoušky do varu, nebo znamení toho, co přijde v nové sezóně. Naštěstí je všech třináct epizod téměř za rohem, takže se vše dozvíme již brzy.

Zdroj: ScreenRant

Jako výkonný producent bude mít novou sérii na starosti Erik Oleson („The Man in the High Castle“), premiéru bude mít 19. října celosvětově na Netflixu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz