Jedním z největších překvapení roku 2017, které přistálo na Netflixu, byl německý mysteriózní seriál Dark (2017). Seriál výborně pracuje s postavami a jejich dějovými linkami a dokáže divákovi krásně zamotat hlavu. Dark (2017) má za sebou dvě série a na třetí se můžeme těšit již velmi brzy. 

Úspěch seriál zaznamenal hned po první řadě, kdy diváci dychtili po pokračování, které jim odhalí tajemství, která vyvolala řada první. Na první řadu navázala poměrně úspěšně druhá série, která však divákům zamotala hlavu ještě víc.

Dark (2017) je jeden z mála seriálů, který vyžaduje divákovu neustálou pozornost a dobrého pamatováka na jména. Seriál pracuje s více jak třemi časovými linkami, z nichž v každé vidíme jinou verzi (mladší či starší) našich oblíbených hrdinů.

Třetí řada toto německé mysteriózní drama uzavře a jak slibuje, ukončí i dlouho trvající cyklus. Finále druhé řady bylo velmi napínavé a opět vyvolalo mnoho otázek. Krátká ukázka na novou řadu není o nic jasnější, což jen dokazuje, že si seriál schovává vše až do samotné premiéry. Na tu se můžeme těšit již za měsíc, tedy 27. června 2020.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz