Jako blesk z čistého nebe se na internetu objevilo několik novinek ohledně chystaných filmů o monstrech ze série Dark Universe. Obsazen byli Frankenstein a také Invisible Man!

V letošním roce do kin vchází film Mumie, kde se v hlavních rolích objeví Tom Cruise jako Nick Morton, Russell Crowe jako Henry Jekyll a také Sofia Boutella jako Ahmanet – samotná Mumie. Režie se ujal Alex Kurtzman. Jde o první film z takzvaného Dark Universe. Studio Universal se po vzoru Marvelu snaží vybudovat jeden filmový svět, do kterého budou zasazeny všechny následující filmy o klasických monstrech. Po Mumii teda budou následovat například Frankenstein, Vlkodlak, Neviditelný muž a další.

A již dříve zmíněný Frankenstein se nyní dočkal svého představitele. Monstrum ztvární herec Javier Bardem, kterého známe například z letošních Pirátů z Karibiku. Film zrežíruje Bill Condon a pod názvem Bride of Frankenstein film uvidíme v kinech 14. února 2019, čili přesně na den Sv. Valentýna. Není však jediným monstrem, které již zná svého herce. V roli Neviditelného muže se nám představí Johnny Depp! Scénář k jeho filmu napíše Ed Solomon a do kin vejde pravděpodobně někdy v roce 2020.

Co se týče dalších filmů, určitě se časem svého filmu dočká Netvor z Černé laguny, Van Helsing, Vlkodlak, Drákula, Fantom opery nebo i Henry Jekyll alias Mr. Hyde, kterého, jak jsem již psal dříve, uvidíme i už v letošní Mumii. Na závěr přidávám první oficiální společnou fotografii hlavních aktérů. Russell Crowe, Javier Bardem, Tom Cruise, Johhny Depp a Sofia Boutella.

Jste prozatím spokojeni s hereckým obsazením jednotlivých filmů z Dark Universe? Plánujete zajít do kina na letošní Mumii? A na kterou z chystaných příšer se těšíte nejvíce? Napište nám vaše názory dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
Filmový a seriálový fanoušek Marvelu.