Film „Wonder Woman 1984“, v hlavní roli s Gal Gadot a Chrisem Pinem, se měl v kinech představit v listopadu 2019. Teď ale Warner Bros. oznámili, že pokračování se dočkáme až v červnu 2020. Proč se datum premiéry posunulo o celých 7 měsíců?

Snímek Wonder Woman, který minulý rok zaznamenal velký úspěch, se dočká pokračování.  Režie se opět ujme Patty Jenkins, která je po loňském úspěchu jednou z nejžádanějších režisérek současnosti. Druhý díl ponese název „Wonder Woman 1984“. Děj se tak přesouvá z první světové války do období studené války. Známo je i to, že Diana Prince bude bojovat proti Cheetah, která v komiksech patří mezi nejsilnější záporáky, se kterými se utkala.

cnet.com

Nějakým způsobem se do hry vrátí také Chris Pine, který ztvárnil Stevena Trevora. O způsobu jeho návratu se hodně spekuluje a internet je zaplaven teoriemi o jeho zmrtvýchvstání. Všechny tyto informace víme už delší dobu. Fanoušci si na to ale budou muset počkat o 7 měsíců déle, než bylo původně plánováno.

hollywoodreporter.com

Celé tohle posunutí premiéry má jeden hlavní důvod – tržby. První červnový víkend v roce 2020, na kdy byla premiéra odsunuta, zatím není „obsazený“ jiným velkofilmem. První díl byl loni uveden ve stejný datum, na který byl druhý díl posunut, jen o 3 roky později. Pro studio to znamená, že bude mít větší tržby a nebude ve stínu jiného filmu, který by si mohl diváky „přetáhnout“.

moviefone.com

Původně byl na tento datum naplánován snímek „The Six Billion Dollar Man“, v hlavní roli s Markem Wahlbergem. Warner Bros. datum premiéry tohoto filmu zrušili, a tak jeho místo zaujal právě snímek „Wonder Woman 1984“. Gal Gadot se k této změně vyjádřila na Twitteru, kde napsala něco ve smyslu: „Nebuď labuť a přijď!!!“

Od DCEU už 21. prosince do kin doplave Aquaman. Po něm bude následovat film „Shazam!“ (5.dubna 2019). A nakonec právě „Wonder Woman 1984“ (5. června 2020).

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz