Představitel šerifa Hoppera ze seriálu Stranger Things naznačil, že vztah mezi jeho postavou a Joyce Byers (Winona Ryder) je reálný. Tato sympatická dvojice má mezi sebou neuvěřitelnou chemii, a to již od první řady, kdy Hopper pomohl Joyce najít jejího ztraceného synka. Když na tom byla Joyce nejhůř a nikdo jí nevěřil, Hopper tu pro ni byl a důvěřoval jí. Fanoušci byli velmi zklamaní, když se jejich vztah nijak nerozvinul, ale buďme upřímní, za celé dvě série na to neměli moc času, vzhledem k tomu, že neustále zachraňovali chudáka Willa. Co o jejich vztahu řekl představitel šerifa Hoppera?

tumblr.com

V první řadě jsme se žádného progresu v jejich romantickém vztahu nedočkali. Fanoušci proto spoléhali na řadu druhou. Tam však přišlo zklamání ještě dříve, a to když byl Sean Astin obsazen do role nového Joycina nápadníka, který s ní dříve chodil do školy. Po tomto oznámení se mnoho fanoušků začalo vzdávat svých nadějí. Ty se však znovu probudily, když postava Boba v druhé řadě tragicky zahynula.

Představitel šerifa Jima Hoppera si je dobře vědom toho, že mnoho fanoušků si jeho postavu představuje spolu s Joyce. Fanoušci této dvojici vymysleli dokonce i přezdívku „Jopper“. David řekl týdeníku Variety, že vztah mezi Hopperem a Joyce miluje, že prý mu tihle dva připomínají Faye Dunaway a Jacka Nicholsona z filmu Čínská čtvrť.

„Jsou to dva ztracení a zlomení lidé, kteří se navzájem potřebují, ale jsou zároveň tak hrdí a zmatení, že si to nikdy nepřiznají. Je skvělé, že se jejich vztah rozvíjí v průběhu několika sérií.“

tumblr.com

Přesto, že je představitel Hoppera vztahu mezi těmito dvěma charaktery otevřený, není zcela přesvědčen o tom, zdali je to dobrý nápad.

„Nejsem si zcela jistý, zdali jsou pro sebe ti praví. Mluvme o problémech! Pokud je pro něj Jedenáctka komplikovaná, představte si jej s Joyce. Byl by to souboj nočních můr! On, který je hrdý a emocionálně uzavřený a nedostupný. Nicméně si myslím, že k ní něco cítí… Je to speciální propojení. Myslím, že je mezi nimi něco vskutku intenzivního. Všichni uvidíme, jak se to vyvine v nastávajících sériích. Ale jsem otevřený každému štěstí pro Joyce a Hoppera. Pokud si k sobě najdou cestu, bude to úžasné. Ale to teprve uvidíme.“

Navzdory pochybnostem představitele šerifa Hoppera, Davida Harboura, to vypadá, že by vztah mezi jeho postavou a Joyce, rád uvítal. Poté, co Hopper ztratil svou malou dcerku, se stal uzavřeným samotářem, když však opět navázal kontakt s Joyce, obměkl a stal se zase dostupnějším. Joyce mezi tím prožila krátký románek, který v ní vyvolal pocit štěstí, i přesto, že to bylo s jiným mužem.

aminoapps.com

Navíc nesmíme zapomínat na fakt, že Hopper s Joyce společně v minulosti již něco prožili. O jejich dřívějším vztahu nic nevíme, avšak už jen to nám dává naději, že když tito dva k sobě našli cestu tehdy, mohou ji najít i nyní. Těžko říct, co pro nás bratři Dufferovi nachystají a jakým směrem jejich vztah rozvinou. To vše se dozvíme až v příštím roce.

A jak se díváte na vztah mezi těmito dvěma vy? Přáli byste si, aby byl šerif Hopper s Joyce, nebo se vám líbí jejich současný vztah? Byl by podle vás pro Joyce vhodný někdo jiný či naopak? Neostýchejte se nám napsat dolů do komentářů a pravidelně kontrolovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka.

-reklama-