Další britský herec se chystá do role záporáka a není jim nikdo jiný než David Tennant, známý například ze seriálů Doctor Who či Broadchurch.

Tennant se objeví v chystané sérii Marvel’s A.K.A. Jessica Jones. Zahraje si postavu jménem Kilgrave, člověka z minulosti hlavní hrdinky (Krysten Ritter), který se nečekaně objeví a otřese jejím světem.

„Jsem poctěna a nadšena pohledem na to, jak se David sžívá s rolí této složité postavy,“ řekla producentka seriálu Melissa Rosenberg. „Dokáže ztvárnit vše od srdce-lámajících momentů až po suchopárné věty a vše mezitím. Udělá z Kilgravea skutečně jedinečného padoucha.“

V původním komiksovém světě je Dr. Killgrave známý jako Purple Man padouchem, kterému čelí hlavně Daredevil, a dokáže ovládat lidi kolem sebe. Kolik z této postavy převezme seriálový Kilgrave, uvidíme během letošního roku, kdy má Netflix v plánu vypustit všechny tři série z cyklu pouličních hrdinů. Jako prvního se dočkáme Daredevila, následovat jej bude právě Jessica Jones a nakonec Luke Cage.

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz