Colton Haynes začal své fanoušky škádlit tím, že na svém oficiálním Twitter účtu sdílel některé tajemné tweety o Nightwingu, jednoho z nejžhavějších očekávaných  filmů od DC. Je tedy možné, že by mohl ve filmu účinkovat? Více se dozvíte v článku níže.

Po vystoupení Coltona v seriálu Teen Wolf v roli Jacksona a roli Roye Harpera v Arrow na stanici CW, kde hrál lásku They Queen jako Arsenal, se tomuto herci podařilo splnit si svůj sen, proslavit se. Od odchodu v seriálu Arrow na konci třetí sezóny jeho kariéra vzkvétala s dobře přijatými názory v televizních seriálech jako jsou American Horror story: Cult, The Grinder a Scream Queens, stejně jako na obrazovce ve filmech Rough Night a San Andreas, ve kterém si zahrál po boku hvězdy Dwayna Johnsona. Nyní se však zdá, že Colton Haynes může naznačovat svůj vlastní vstup do DC filmů.

Zdroj: comicbook.com

Pár tajuplných tweetů na oficiálním účtu herce zatím naznačuje, že Colton by se mohl ukázat v roli Dicka Graysona, tedy Nightwinga právě v budoucím chystaném filmu Nightwing. Je zřejmé, že jde o záměrné nejasné tweety.

Jeho role jako Dicka Graysona by byla nejvíce zřejmou a také vzrušující díky jeho obrovské a oddané fanouškovské základně a tím správným druhem kouzla, který Colton rozhodně nepostrádá.

Pokud tuto roli Colton doopravdy získá, vzrušení a nadšení z filmu může být zcela jiné a na lepší úrovni.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz