Příští rok nám toho filmový svět DC Universe příliš mnoho nenabídne. Velmi těžce a nedočkavě odpočítáváme dny do premiéry nového Batmana a už více jak 5 let se těšíme na tu vymodlenou sólovku Flashe. A pak tady máme Super zvěřinec. Doslova.

Nový animovaný počin s názvem DC League of Super-Pets snad mluví už svým názvem za vše. Studio se rozhodlo využít archy komiksů o mluvících a super schopnostmi obdařených zvířatech a rovnou je hezky šupnout do společné týmovky. Synopse zní docela lákavě, hodně odlehčeně (a že nás to na poměry DC dost překvapuje) a trochu – nedospěle? Asi se můžeme shodnout, že bude animák cílit především na děti, které dlouhé rozvážné a temné filmečky s Batmanem a Supermanem asi nikdy moc nebavily.

A jak se zabavíme my, dospělí a natolik inteligentní, že bychom si nedovolili utrácet svůj drahocenný čas něčím tak dětinským? Dabingem. A že je opravdu napěchovaný. Hlavní postavu, Supermanova psa Krypta, si nadabuje Dwayne the Rock Johnson. Jeho opačnou polovičku, Batmanova psa Ace, si pak střihne jeho kolega ze série Jumanji, Kevin Hart. Dále se můžeme těšit na Diega Lunu (Rogue One: Star Wars Story) v podobě Green Lanthernovy veverky Chipa, Natashu Lyonne (Russian Doll) jako Flashovu želvu Merton nebo Vanessu Byer jako prasátko Wonder Woman se jménem PB.

Velkým hvězdným tahounem je také všemi milovaný Keanu Reeves v zatím nespecifikované roli. A dalším obsazeným je herec a režisér John Krasinski, známý především ze seriálu The Office, který si zde nadabuje samotného Supermana. Tuto informaci potvrdil sám Krasinski na svém Twitteru.

Film DC League of Super-Pets má kinopremiéru stanovenou na 20. května 2022. O všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Zdroj: screenrant.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů