Máte rádi zombíky a štve vás, že za pár dní skončí vás oblíbený seriál The Walking Dead? Nezoufejte, protože již tento pátek má premiéru nová zombíkárna, o které jsme si tu už párkrát napsali, s jednoduchým názvem DEAD RISING WATCHTOWER. A máme se na co těšit, protože z aktuálního videa to vypadá zatraceně zajímavě.

Premiérová epizoda příjjde 27. března 2015 přes digitální distribuční kanál CRACKLE a na něm samozřejmě bude primárně vysílán. Čekejme šílené zbraňové kreace, přesně tak, jak je známe z herní předlohy. Počítejme s výskytem šílenců, kteří si zombie apokalypsu užívají po svém. A především čekejme, že Watchtower se rozhodně nehodlá tvářit úplně příčetně. Jednoduše počítejme se stejnými šílenostmi, které jsme měli rádi i ve hrách ze série Dead Rising.

drw

V hlavních rolích uvidíme Jesseho Metcalfa, Meghan Ory, Dennise Haysberta či Roba Rigglea. Právě Rob Riggle bude hrát v Dead Rising Watchtower tu nejznámější postavu ze hry – Franka Westa. Žurnalistu, který hledá informace ohledně vypuknuvší zombie apokalypsy. Video ohlašující premiéru můžete zkouknout pod článkem a doufám, že se společně se mnou podělíte o své dojmy, které ve vás video zanechalo. Každopádně o kvalitách se přesvědčíme již v pátek.

UPOUTÁVKA :

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz