Loni na podzim jsme vás informovali o tom, že vzniká seriál na motivy velmi oblíbené hry od společnosti Capcom – Dead Rising. Aktuálně jsme zjistili, kdypak bude mít tato série premiéru a kde bude možné ji vidět. Otázkou však nadále zůstává, zda nás po všech těch Walking Dead, Z Nation a jiných, téma oživlých mrtvol ještě baví.

Fanouškovský hlad po oživlých mrtvolách prozatím neustává. Dokazuje to i fakt, že jak The Walking Dead, tak i Z Nation si stále drží velmi dobrou sledovanost. Když to vezmu kolem a kolem, tak téma zombies, i když je již značně vyčpělé, stále má co nabídnout. O nový pohled na věc se pokusí i DEAD RISING WATCHTOWER, který si má vzít velmi mnoho ze své herní předlohy. Těšit se tedy můžeme na šílené kombinace zbraní, známé postavy z her a také spoustu zombíků k likvidaci.

drw1

Nyní ale k tomu nejdůležitějšímu, kterým je datum premiéry a také to, kde budete moct WATCHTOWER sledovat. Pilotní díl uvidíte 27. března 2015 na distribučním kanále CRACKLE. Tam uvidíme každou epizodu. Jakmile budou všechny odvisílány, vyjde kompilace na fyzických médiích (DVD, BD DISK). Vzhledem k tomu, že v našich končinách není CRACKLE dostupný, budeme muset spoléhat (jako obvykle), že se k nám seriál dostane po některé z klasických cest.

drw2

Můžeme se těšit na docela zajímavé obsazení. V hlavní roli se objeví Rob Riggle (reportér Frank West), Jesse Metcalfe, Meghan Ory či Dennis Haysbert. Osobně jsem zvědav, jak celé toto dílo dopadne, protože by mělo jít opět jinou cestou než zmiňované zavedené série (TWD, Z Nation). Z těch několika málo informací jsem ovšem i tak mile překvapen a pokud se podaří převést alespoň část atmosféry původní hry, budu spokojen. A co vy? Těšíte se ?

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz