Právě vyšel nový trailer k tolik očekávanému filmu Deadpool 2, ve kterém se nám v plné parádě představí i jeho „parťák“ Cable. Trailer si zároveň vtipně utahuje z některých jiných komiksových filmů.

V hlavní roli se opět vrací oblíbený Ryan Reynolds, který roli Deadpoola doslova žije. Kromě něj se v traileru mihne i Karan Soni jako taxikář Dopinder, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, TJ Miller jako Weasel nebo Leslie Uggams jako slepá Al. Všechno postavy, které se vrací z prvního dílu. Objeví se také nová herecká posila Zazie Beetz jako Domino. Největší pozornost na sebe však definitivně strhává Josh Brolin v roli Cable.

Trailer si zároveň dělá srandu z jiných komiksových filmů. V části s nedodělanými efekty Cableovi mechanické paže Deadpool naráží na Supermana z filmu Justice League, kdy byl herci Henrymu Cavillovi ne příliš nepovedeným způsobem odebrán knírek pomocí CGI efektů. Hláškou „I’ll do it myself.“ poté Deadpool naráží na postavu Thanose z připravovaného filmu Avengers: Infinity War, kterého symbolicky ztvárňuje také Josh Brolin.

Zde se na nový trailer můžete podívat:

Jak se líbí Vám? Těšíte se na film? A myslíte si, že druhý díl překoná veleúspěšnou jedničku? Napište nám jako klasicky Vaše názory a postřehy dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz