Všechno je super. Nový trailer na Infinity War jsme si odbyli nedávno, viděli jsme dokonce i trailer na nového Venoma (jen bohužel bez Venoma) a teď si chce přihřát kocoura v troubě taky Deadpool. Jak se mu to povedlo si budete moci přečíst na následujících řádcích.

MRTVOBAZÉN PODRUHÉ!

První Deadpool byl v mnoha ohledech unikátním projektem. Omezený rozpočet, eRkový rating a neskutečný výdělek v kinech. Dvojka už jde na věc více ze široka, obdržela samozřejmě vyšší rozpočet, jenže od projektu utekl Tim Miller, který Reynoldsově vizi vtiskl svůj osobitý styl právě v prvním díle. Nicméně dvojka přichází a s ní i nový trailer.

Tak, jako obvykle byl trailer vydán ve dvou verzích. Tu, kterou většina z vás již viděla, což je jakási light verze traileru, a poté druhá verze. Ta je se vší parádou a samozřejmě se pyšní přídomkem red band. V této druhé verzi je také o něco více záběrů a tvůrci nevynechali ani sprostá slova.

Pokud jste „red band“ trailer doposud nezaregistrovali, měli byste zavítat níže, kde jej najdete. Dle něj si uděláte reálnou představu o tom, jak bude nakonec samotný snímek vypadat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz