Když se řekne ,,Deadpool“, pochopitelně se každému ihned vybaví obličej Ryana Reynoldse. Již dvakrát jsme tento komiksový charakter, který patří k jedněm z nejoblíbenějších dnešní doby, viděli na velkém plátně. Právě díky celovečerním snímkům si získal takový obdiv a nejspíše se vrátí i v rámci třetího pokračování – tentokráte rovnou do rodiny MCU hrdinů a opět s ratingem R.

Po úspěchu Deadpoola 2, který se svým výdělkem přiblížil k předchozímu filmu s necelými 735 miliony dolarů celosvětově, bylo jasné, že to studio FOX nenechá jen tak a už si začalo pomalu spřádat plány na další pokračování. V té době však nikoho nenapadlo, že se zhruba po roce nynější velikán, Titanic mezi loděmi, Disney rozhodne uskutečnit koupi právě studia FOX, což znamená, že by se znetvořený hrdina mohl potkat se svými superhrdinskými kolegy z komiksů. Disney totiž vlastní mimo jiné i MARVEL, který od roku 2009 produkuje ročně 2 – 3 snímky s postavami jako je Iron Man, Captain America, Hulk a další.

Novinky na sebe nenechaly dlouho čekat a už se na Instagramovém a Twitterovém účtu samotného Ryana Reynoldse objevila fotka, na které herce vidíme před obrovským logem Marvel Studios. Reynolds zde byl kvůli meetingu, což by znamenalo, že se s nadcházející čtvrtou fází MCU, která započne květnovou Black Widow příští rok, můžeme přivítat s novým přírůstkem do rodiny – Deadpoolem!

I přesto, že stále nikdo oficiálně třetí sólovku neohlásil, všichni s ní už tak nějak počítají. Co se týče hereckého obsazení, tak by se měli podle starších slov představitelů vrátit známé postavy jako Cable (Josh Brolin), Colossus (Stefan Kapicic) či Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand). Zápletku by pak tvořila směs cestování časem, budování nového X-Menovského světa a náprava historie, protože jak víme, ve druhém díle pomáhal Wade Wilson svému pozdějšímu „parťákovi“ Cableovi opravit stroj času, aby se kyborg mohl vydat za svou rodinou do minulosti.

Za zmínku také stojí, že bychom se měli opět dočkat Ratingu R, což v Americe znamená zákaz přístupu na film bez doprovodu rodičů, pokud Vám nebylo 18 let. Kromě toho to také značí více krve, ostřejších záběrů s meči a dýkami, uříznuté hlavy, vnitřnosti a podobná zvěrstva. Pokud ale čtete komiksy s Deadpoolem, dobře víte, že tohle je u něj na denním pořádku. Mimo to si na absenci Rka diváci stěžovali od prvního dílu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz