Odkoupení studia Fox konglomerátem Disney proběhlo sice již v březnu minulého roku, na oficiální vstup do filmového světa Marvelu si však Deadpool musel počkat až do minulého týdne. Práva na oblíbenou komiksovou postavu jsou ty tam a fanoušci začínají jásat, neboť byl mimo jiné potvrzen i třetí sólový snímek.

Kolem Deadpoola se poslední dobou motalo dost spekulací, ať už skrze jeho účast v MCU či příprav třetího pokračování. Odjakživa totiž autorství postavy jako takové vlastnila společnost 20th Century Fox (nyní již 20th Century Studios), a tím pádem se mohl děj odehrávat pouze v samostatném X-Men Univerzu bez asistence nám již známých hrdinů včetně Spider-Mana, Thora, Strážců Galaxie či kupříkladu Nicka Furyho.

Tato skutečnost fanoušky mrzela a den co den očekávali, že Disney učiní důležité rozhodnutí v podobě odkoupení Foxu, abychom uviděli více příběhových linií a aby vše spadalo do jedné filmové kapitoly – to se naštěstí k překvapení všech 20. března 2019 opravdu stalo.

Na podzim téhož roku přišla další bomba v podobě fotografie, kde vidíme Ryana Reynoldse (představitele Deadpoola) před obrovským logem Marvel Studios. Ta proletěla internetem rychlostí blesku a už tou dobou bylo všem jasné, kam asi budoucnost nesmrtelného zabijáka v rudém obleku směřuje – ano, do MCU (Marvel Cinematic Universe).

Před pár dny byla hned několika interními zdroji včetně serveru Deadline nejenom účast v Marvelovském filmovém světě potvrzena, nýbrž i obohacena několika dalšími zprávami. Tou první je produkce třetí Deadpoolovy sólovky, ke které sepíší scénář Wendy a Lizzie Molyneux. Dvojici sester můžeme znát díky animovanému projektu Bobovy Burgery, který byl dokonce 11x nominován na cenu Emmy a 2x ocenění vyhrál.

Někdo by mohl tvrdit, že animovaný komediální seriál je na Hollywoodský blockbuster trochu málo, ovšem tým kolem samotného Ryana Reynoldse prohlásil, že trvalo několik měsíců a desítky jednání se škálou různých producentů, aby Ryanovi opravdu někdo padl do oka – a u sester to vyšlo. Scénář kromě humorné složky obsáhne i všelijaké narážky na vedlejší postavy, pořádné množství divoké akce a hlavně násilí pod záštitou Rkové značky.

Kdo snímek zrežíruje se zatím neví, stejně tak nebyla potvrzena ani zápletka. Na seznamu je však potenciální návrat kyborga a nového dočasného parťáka Cablea (Josh Brolin), který jak víme, se na konci druhého pokračování „zdržel“ a jen tak do minulosti zpátky neodcestuje. Dále by mohlo dojít k představení zcela nového záporáka a návratu známých postav Colossuse (Stefan Kapičić), Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand) či Domino (Zazie Beetz). Fanoušky by zcela jistě potěšilo i nějaké to oficiální cameo Avengera (když už teda oficiálně půjde o snímek z MCU).

Jak by mohla vypadat interakce Wadea Wilsona s ostatními hrdiny, se podívejte ve fanouškovském sestřihu zde:

Patříte k fanouškům Deadpoola? Znáte jeho příběh z komiksů? Dejte nám vědět níže do komentářů či na naši facebookovou stránku!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz