Jsou to dva roky, co jsme mohli v kinech zhlédnout druhé pokračování komiksové pecky, která si získala celý svět. A jsou to rovněž i dva roky, kdy se stále spekuluje o přípravách Deadpoolova třetího pokračování. A my stále nic nevíme.

Postavu Deadpoola si zamilovali fanoušci MARVELu i X-Menů a přízeň si získal i u těch nekomiksových. V roce 2016 na Valentýna nás odzbrojil svou přímočarostí, nesoudností a jeho narážkami na film samotný. Ryan Reynolds to spolu s režisérem Timem Millerem naprosto vychytal. Dvojka na sebe nenechala dlouho čekat.

Embed from Getty Images

A rozhodně nebyla žádnou ostudou. Wade Wilson se tu v některých aspektech rozjel ještě více, snímek rovněž více hrál na emoce ze strany postav, s kterými jsme si už z jedničky stihli vytvořit nějaký vztah. Režijní křeslo vystřídal kaskadér David Leitch a perfektně přebral štafetu oblíbenosti tohoto hrdiny s katanou. O tom, že vznikne trojka, nebylo pochyb.

Hlavním důvodem, proč se však stále nesmějeme nejnovějším vtípkům ze třetího pokračování, je samotný MARVEL. Ten si od Foxů odkoupil celou X-Men frančízu s ní i Deadpoola. S tím však můžeme jenom souhlasit, vidět ho, jak si dělá srandu z takového Captaina Americy by mohla být skvělá podívaná. Ryan Reynolds dal na svůj Instagram fotku ze sídla MCU, z čehož se můžeme domnívat, že přípravy jsou v plném proudu. Ale to je tak bohužel vše.

A neštve to jenom fanoušky, ale začínají se ozývat i samotní tvůrci, jako je Rob Liefild, autor komiksů s Deadpoolem.  Ten se k tomu přímo vyjádřil:

„Viním z toho MARVEL. Viním je z toho, že se ještě nezačalo pracovat na přípravách. Oni jsou tím důvodem, proč se na tom ještě nepracuje.“

Marvel Cinematic Universe v čele s Kevinem Feigem své nově nabyté X-Meny střeží jako oko v hlavě a zatím nám o plánech s nimi nic víc neprozradili. Doufáme, že se to již brzy změní a my se dozvíme nové info nejen o Deadpoolovi, ale o všech dalších mutantech.

O dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz