Iron Fist si svou premiéru již odbyl, a tak nám nezbývá než čekat na další seriál od Netflixu, kterým budou The Defenders. Kdy premiéru seriálu můžeme čekat? To nám zajímavým způsobem prozradili přímo tvůrci.

Oficiální účet The Defenders nedávno vydal následující pársekundový promo teaser, na kterém můžeme vidět ústřední čtveřici, složenou z Daredevila, Jessicy Jones, Luke Cagea a Iron Fista, ve výtahu. Natáčeno bezpečnostní kamerou, kterou Jessica Jones následně rozbije. Zdá se, že jde o obyčejné propagační promo video, ovšem všimněte si odpočítávání, které běží v horním pravém rohu. Časomíra se zastaví na čase 08:18:20:17, což znám naznačuje datum premiéry první řady The Defenders. Už 18. srpna 2017!

V The Defenders se objeví Charlie Cox jako Matt Murdock/Daredevil, Krysten Ritter jako Jessica Jones, Mike Colter jako Luke Cage, Finn Jones jako Iron Fist a Sigourney Weaver jako Alexandra.

Těšíte se na The Defenders? Bude podle vás spojení těchto čtyř superhrdinů fungovat a dočkáme se tak dalšího skvělého seriálu z dílny Marvelu a Netflixu? Napište nám váš názor jako klasicky dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz