Je to pár dní zpět, co měl Iron Fist svůj debut, Daredevil má za sebou dvě série, Jessica Jones a Luke Cage už také měli svoji premiéru, a tak už jsou před námi jen Punisher a Defenders. A jak už Vám nejspíš došlo, tak jedno z toho už se pomalu, ale jistě, ke své premiéře blíží. 

 Seriál Defenders, který dává dohromady všechny již známé postavy, se začal natáčet ke konci října a od té doby byl regulérně internet zásobovaný fotkami z natáčení, různými zvěstmi o ději seriálu, promo videi atd. A ačkoliv to ještě není oficiální, tak my už víme, že Defenders jsou kompletně natočeni. Naznačili to někteří herci na Instagramu, kde přidali hned několik fotek z takzvané „wrap party“, což je oslava, která se pořádá vždy na konci natáčení.

 každopádně, co to znamená pro nás, kteří se už nemůžou dočkat toho, až všechny ty sympatické hrdiny uvidí pohromadě? V prvé řadě to znamená, že od premiéry nás dělí „jen“ střižna a postprodukce. A taky to znamená, že to nepotrvá dlouho a už pravděpodobně uvidíme nějaký první pořádný teaser.

 Defenders by měli mít premiéru později tohoto roku. Těšíte se? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz