Jsou slavné, krásné, talentované a obdivované. Vědci se u známých žen zaměřili na antický ideál krásy a pomocí metody tzv. Zlatého řezu obličeje vybrali 10 nejkrásnějších slavných žen. Prohlédněte si v našem článku, které to jsou.

1. Bella Hadid

Podle vědců je právě tato americká topmodelka, která svou kariéru začala v roce 2012 a před pár dny oslavila své 23. narozeniny, tou nejkrásnější ženou na světě.

2. Beyoncé

Celým jménem Beyoncé Giselle Knowles-Carter je americká zpěvačka, herečka, producentka, textařka a módní návrhářka, která získala ve svých osmatřiceti letech druhé místo.

3. Amber Heard

View this post on Instagram

Weekend relief.

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Americká herečka a topmodelka, která byla v letech 2015 až 2017 provdaná za Johnnyho Deppa, si od vědců vysloužila titul třetí nejkrásnější ženy na světě. Aktuálně Amber, která v roce 2010 přiznala svoji bisexuální orientaci, žije s fotografkou Tasyou van Ree.

4. Ariana Grande

FOTO: PLANET PHOTOS / Planet / Profimedia

Tato šestadvacetiletá americká herečka a zpěvačka si vysloužila tzv. „bramborovou medaili“. To ji ale jistě nemusí mrzet. Ariana se těší obrovské oblibě i na Instagramu, kde má 165 milionů sledujících.

5. Taylor Swift

Americká herečka, zpěvačka, textařka a skladatelka Taylor Alison Swift v prosinci oslaví kulaté 30. narozeniny. Patří jí páté místo v žebříčku.

6. Kate Moss

FOTO: Richard Buxo / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Celým jménem Katherine Ann Moss, je anglická supermodelka, módní návrhářka a také tvář mnoha slavných značek. Do povědomí veřejnosti se dostala i díky vztahu s  hercem Johnnym Deppem.

7. Scarlett Johansson

View this post on Instagram

Beautiful 🌸🍀🌸 🌸 @scarlett.johansson.fc 🔥 🍀 #scarlettjohanssonf #scarlettjohansson #jojorabbit Credit: Jojorabbitmovie ▫️ ▫️Get Daily Updates of Scarlett ▫️ Link in Bio to get featured ▫️Follow My World & support ▪️ ▪️Check out this page too ▫️ 👉 @alexandra.daddario.fc . ♥️ @chrisevans.updates ♥️🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹♥️ . . . . . [ #elizabetholsen #chrisevans #chrishemsworth #jeremyrenner #robertdowneyjr #sebastianstan #markruffalo #cateblanchett #tomhiddleston #zoesaldana #natasharomanoff #blackwidow #wandamaximoff #scarletwitch #chrispratt #karengillan #natalieportman #hayleyatwell #evangelinelilly #natasharomanova #scarlettjohanssonsexy #theotherboleyngirl #Avengers4 #ghostintheshell ]

A post shared by Scarlett Johansson 🇺🇸 (@scarlett.johansson.fc) on

Americká herečka a zpěvačka Scarlett Ingrid Johansson, která za pár dní oslaví své 35. narozeniny, získala sedmé místo v žebříčku. V poslední době se nejvíce dostala do povědomí diváků díky rolím špionky Natashi ve filmech od Marvelu.

8. Natalie Portman

Izraelsko-americká herečka Natalie Portman (38 let) je na osmém místě. Začínala jako královna Padmé Amidala v prequelové trilogii Hvězdných válek. Jako herečka získala několik ocenění a nominací.

9. Katy Perry

Vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson je americká zpěvačka a textařka. Za pár dní bude také slavit narozeniny a to pětatřicáté. Zpěvačka je známá svou častou změnou barvy vlasů a výstředními modely oblečení.

10. Cara Delevingne

FOTO: Dior via Bestimage / Bestimage / Profimedia

Cara Delevingne (27 let) je anglická herečka, modelka a zpěvačka, která začínala modelingem. Dle vědeckého výzkumu obsadila poslední desátou příčku v žebříčku. Prožila romantické vztahy s muži i ženami a v roce 2018 o sobě řekla, že je genderqueer (jedinci se nezařazují jako mužské ani ženské identity).

-reklama-